Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 10 Σεπτεμβρίου

0
120
FOX SPORTS

Cowboys – Sharks
NRL

09:10
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, Αγώνας
Moto 3

11:45
ΕΡΤ2

Λετονία – Μαυροβούνιο (Φάση των «16»)
Ευρωμπάσκετ 2017

12:30
COSMOTE SPORT 2

Ντεπορτίβο Λα Κορούνια – Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, Αγώνας
Moto 2

13:05
COSMOTE SPORT 7

Ίντερ – Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 1

Χέρενφεν – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 5

GP Σαν Μαρίνο, Αγώνας
Moto GP

14:30
COSMOTE SPORT 3

Ντάρμσταντ – Μπόχουμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ2

Σερβία – Ουγγαρία (Φάση των «16»)
Ευρωμπάσκετ 2017

15:15
EUROSPORT

La Madrid Challenge, Γύρος της Ισπανίας
Ποδηλασία

15:15
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
EUROSPORT 2

Γύρος της Βρετανίας, 8ο ετάπ
Ποδηλασία

15:45
NOVASPORTS 2

Πανιώνιος – Παναιτωλικός
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 4

Λάτσιο – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Βερόνα – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Ουντινέζε – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Αταλάντα – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Χιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
EUROSPORT

Γύρος της Ισπανίας, 21ο ετάπ
Ποδηλασία

17:45
COSMOTE SPORT 1

Σουόνσι – Νιουκάστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – ΑΕΛ
Super League

18:15
NOVASPORTS 3

Λεβαδειακός – Πλατανιάς
Super League

18:15
ΕΡΤ2

Ισπανία – Τουρκία (Φάση των «16»)
Ευρωμπάσκετ 2017

18:45
ΕΡΤ2

US Open, Τελικός διπλού γυναικών
Τένις

19:00
ACTION 24

Οντένσε – Μπρόντμπι
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 7

Μπενεβέντο – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Στουτγάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

Dolphins – Buccaneers
NFL

20:00
NOVASPORTS 1

Κέρκυρα – Παναθηναϊκός
Super League

20:30
ΕΡΤ2

Grand Prix, Μόντρεαλ
Ποδηλασία

21:00
ΕΡΤ2

Κροατία – Ρωσία (Φάση των «16»)
Ευρωμπάσκετ 2017

21:30
COSMOTE SPORT 1

Μπολόνια – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Σιάτλ Στορμ – Φίνιξ Μέρκιουρι
WNBA

22:00
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ – Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
EUROSPORT

US Open, Τελικός ανδρών
Τένις

23:00
FOX SPORTS

Packers – Seahawks
NFL

23:25