Κύπελλο Λακωνίας: Διαιτητές, βοηθοί αγώνων 16-17 Σεπτεμβρίου

0
57
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/09/1717:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε. 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο16/09/1717:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΡΙΚΟΣ Β. 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/09/1717:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο16/09/1717:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ. 
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή17/09/1717:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η. 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο16/09/1717:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι. 
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή17/09/1717:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε. 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο16/09/1717:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ. 
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/09/1717:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ. 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/09/1717:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι. 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/09/1717:00ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν. 
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή17/09/1717:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.