Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 17 Σεπτεμβρίου

0
128
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
EUROSPORT

Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου: Bergen, Norway
Ποδηλασία

13:00
COSMOTE SPORT 7

Σασουόλο – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 6

Λέμγκο – Μέλσουνγκεν
Χάντμπολ

13:30
COSMOTE SPORT 3

Χόφενχαϊμ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 8

Playoffs
Euro Beach Soccer League – Άνδρες

14:30
COSMOTE SPORT 5

GP Σιγκαπούρης, Αγώνας
Formula 1

15:00
ΕΡΤ2

GP Σιγκαπούρης, Αγώνας
Formula 1

15:00
NOVASPORTS 4

Ντεν Χάαχ – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 3

Αμιάν – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 8

Σπαλ – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Τορίνο – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 4

Μίλαν – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
EUROSPORT

Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου: Bergen, Norway
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Ισπανία – Ρωσία
Ευρωμπάσκετ 2017

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – Ατρόμητος
Super League

18:15
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – Κέρκυρα
Super League

18:15
COSMOTE SPORT 6

Τελικός 1ης κατηγορίας
Euro Beach Soccer League – Άνδρες

18:15
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ACTION 24

Μπρόντμπι – Άαλμποργκ
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 8

Κιέβο – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Φιλικός αγώνας μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX

Saints – Patriots
NFL

20:00
COSMOTE SPORT 7

Ρίο Άβε – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
EUROSPORT

New York Red Bulls – Philadelphia Union
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

20:00
NOVASPORTS 1

Λαμία – ΑΕΚ
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 6

Ράιν Νέκαρ Λέβεν – Μπαρτσελόνα
Χάντμπολ

20:30
ΕΡΤ1

Σλοβενία – Σερβία
Ευρωμπάσκετ 2017

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Τζένοα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Παρί Σεν Ζερμέν – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 8

Chicagoland Tales of the Turtles 400
NASCAR Cup Series

22:00