Κύπελλο Λακωνίας: Τα αποτελέσματα των αγώνων 16-17 Σεπτεμβρίου

0
76
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή17/09/1717:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
2.Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣΣάββατο16/09/1717:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.0-10
3.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή17/09/1717:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
4.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ. – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο16/09/1717:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ι., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-1
5.Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΦΙΛΙΣΙΟΥΚυριακή17/09/1717:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.1-4
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο16/09/1717:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.1-3
7.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΚυριακή17/09/1717:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
8.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΣάββατο16/09/1717:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
9.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΣΥΚΕΑΣΚυριακή17/09/1717:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.6-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄όμιλος)
(1η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
10.ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή17/09/1717:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο16/09/1717:00ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.3-3
12.Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή17/09/1717:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1