Αστέρας Βλαχιώτη: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2017-18

0
89

Στην πρεμιέρα του 3ου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας στις 1 Οκτωβρίου  ο Αστέρας Βλαχιώτη θα αγωνιστεί εντός έδρας κόντρα στο Πανηλειακό.

A΄ Γύρος – 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ
=========================================
A΄ Γύρος – 2η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
==========================================
A΄ Γύρος – 3η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
===========================================
A΄ Γύρος – 4η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ
===========================================
A΄ Γύρος – 5η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΖΑΚΥΝΘΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
===========================================
A΄ Γύρος – 6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ
===========================================
A΄ Γύρος – 7η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
===========================================
A΄ Γύρος – 8η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ
============================================
A΄ Γύρος – 9η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
=============================================
A΄ Γύρος – 10η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ
=============================================
A΄ Γύρος – 11η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Γ΄ Εθνικής
****
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ – ΑΧΑΪΚΗ

Στον δεύτερο γύρο τα παιχνίδια είναι αντίστροφα.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής κατηγορίας για την αγωνιστική περίοδο 2017-2018

1η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – ΠΑΟ Βάρδας
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παναρκαδικός
Αστέρας Βλαχιώτη  – Πανηλειακός
Αστέρας Αμαλιάδας  – Παλληξουριακός
Καλαμάτα  – Αχαϊκή
Λεωνίδιο  – Ζάκυνθος

2η αγωνιστική

Διαγόρας Βραχνέικων  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Αστέρας Βλαχιώτη
Παναρκαδικός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Πανηλειακός  – Καλαμάτα
Παλληξουριακός  – Λεωνίδιο
Ζάκυνθος  – Αχαϊκή

3η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Αστέρας Βλαχιώτη
Αστέρας Αμαλιάδας  – Διαγόρας Βραχνέικων
Καλαμάτα  – ΠΑΟ Βάρδας
Λεωνίδιο  – Παναρκαδικός
Ζάκυνθος  – Πανηλειακός
Αχαϊκή  – Παλληξουριακός

4η αγωνιστική

Αστέρας Αμαλιάδας  – Τσικλητήρας Πύλου
Αστέρας Βλαχιώτη  – Καλαμάτα
Διαγόρας Βραχνέικων  – Λεωνίδιο
ΠΑΟ Βάρδας  – Ζάκυνθος
Παναρκαδικός  – Αχαϊκή
Παλληξουριακός  – Πανηλειακός

5η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Καλαμάτα
Λεωνίδιο  – Αστέρας Αμαλιάδας
Ζάκυνθος  – Αστέρας Βλαχιώτη
Αχαϊκή  – Διαγόρας Βραχνέικων
Παλληξουριακός  – ΠΑΟ Βάρδας
Πανηλειακός  – Παναρκαδικός

6η αγωνιστική

Λεωνίδιο  – Τσικλητήρας Πύλου
Καλαμάτα  – Ζάκυνθος
Αστέρας Αμαλιάδας  – Αχαϊκή
Αστέρας Βλαχιώτη  – Παλληξουριακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Πανηλειακός
ΠΑΟ Βάρδας  – Παναρκαδικός

7η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Ζάκυνθος
Αχαϊκή  – Λεωνίδιο
Παλληξουριακός  – Καλαμάτα
Πανηλειακός  – Αστέρας Αμαλιάδας
Παναρκαδικός  – Αστέρας Βλαχιώτη
ΠΑΟ Βάρδας  – Διαγόρας Βραχνέικων

8η αγωνιστική

Αχαϊκή  – Τσικλητήρας Πύλου
Ζάκυνθος  – Παλληξουριακός
Λεωνίδιο  – Πανηλειακός
Καλαμάτα  – Παναρκαδικός
Αστέρας Αμαλιάδας  – ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Βλαχιώτη  – Διαγόρας Βραχνέικων

9η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου  – Παλληξουριακός
Πανηλειακός  – Αχαϊκή
Παναρκαδικός  – Ζάκυνθος
ΠΑΟ Βάρδας  – Λεωνίδιο
Διαγόρας Βραχνέικων  – Καλαμάτα
Αστέρας Βλαχιώτη  – Αστέρας Αμαλιάδας

10η αγωνιστική

Πανηλειακός  – Τσικλητήρας Πύλου
Παλληξουριακός  – Παναρκαδικός
Αχαϊκή  – ΠΑΟ Βάρδας
Ζάκυνθος  – Διαγόρας Βραχνέικων
Λεωνίδιο  – Αστέρας Βλαχιώτη
Καλαμάτα  – Αστέρας Αμαλιάδας

11η αγωνιστική

Παναρκαδικός  – Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας  – Πανηλειακός
Διαγόρας Βραχνέικων  – Παλληξουριακός
Αστέρας Βλαχιώτη  – Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας  – Ζάκυνθος
Καλαμάτα – Λεωνίδιο

Στον δεύτερο γύρο τα παιχνίδια είναι αντίστροφα.