Α1′ κατηγορία: Το αγωνιστικό πρόγραμμα της περιόδου 2017-18

0
79

Tην Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου έγινε η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος της Α1’ κατηγορίας Λακωνίας στο Επιδαύρειο αμφιθέατρο στο Βλαχιώτη.  

1η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

2η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

3η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

4η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ

5η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

6η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ

7η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

8η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

9η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

10η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ

11η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ

12η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

13η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

14η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ

15η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

16η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΑΜΥΚΛΩΝ

17η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

18η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ

19η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

20η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΑΜΥΚΛΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ

21η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΣΙΟΥ
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ

22η Αγωνιστική

Ομάδες Γήπεδο 
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ
Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ ΓΡΑΜΜΟΥΣΑΣ
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝ
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ