Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 23 Σεπτεμβρίου

0
94

GP Αραγωνίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

09:55
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου: Bergen, Norway
Ποδηλασία

10:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

10:50
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

11:50
EUROSPORT

Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου: Bergen, Norway
Ποδηλασία

12:30
FOX

Cowboys – Roosters
NRL

12:40
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

13:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ζανκτ Πάουλι – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

14:25
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ2

Διομήδης – ΑΕΚ
Χάντμπολ

15:00
NOVASPORTS 4

ATP 250: Moselle Open, ημιτελικά
Τένις

15:00
EUROSPORT 2

ATP 250: Αγία Πετρούπολη, ημιτελικά
Τένις

15:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αραγωνίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

15:05
NOVASPORTS 3

Απόλλων Σμύρνης – Πλατανιάς
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 7

Ρόμα – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

GP Αραγωνίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

16:00
COSMOTE SPORT 4

Λειψία – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χόφενχαϊμ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Στουτγάρδη – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Μάιντς – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Σαουθάμπτον – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 5

Ντέρμπι – Μπέρμιγχαμ
Championship Αγγλίας

17:00
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα δρόμου: Bergen, Norway
Ποδηλασία

17:00
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Ατρόμητος – Λαμία
Super League

18:15
COSMOTE SPORT 4

Αρμάνι Μιλάνο – Τρεντίνο (Μπάσκετ)
Σούπερ Καπ Ιταλίας

18:30
COSMOTE SPORT 7

Σπαλ – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 5

Άστον Βίλα – Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 6

Διαγωνισμός τριπόντων
Σούπερ Καπ Ισπανίας

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX

Brewers – Cubs
MLB

20:00
COSMOTE SPORT 8

Μορεϊρένσε – Σπόρτινγκ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 2

Παναιτωλικός – Παναθηναϊκός
Super League

20:30
NOVASPORTS 3

Φέγενορντ – Μπρέντα
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 1

Λιόν – Ντιζόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Γιουβέντους – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Βενέτσια – Σάσαρι
Σούπερ Καπ Ιταλίας

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
EUROSPORT 2

New York City FC – Houston Dynamo
Αμερικανικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρου

22:00
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα – Πάσος Φερέιρα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX

Mariners – Indians
MLB

23:00