Κύπελλο Λακωνίας: Αποτελέσματα αγώνων 23-24 Σεπτεμβρίου

0
326
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – Α.Ο. ΔΑΦΝΙΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο23/09/1717:00ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΑΤΣΑΒΕΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-2
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή24/09/1717:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π.3-1
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο23/09/1717:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ., ΟΡΦΑΝΟΣ Α.0-8
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΣΕΛΙΜΟΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο23/09/1717:00ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ Μ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή24/09/1717:00ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π.0-3 
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο23/09/1717:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.1-5
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄όμιλος)
(2η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΜΟΛΑΪΚΟΣ – ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή24/09/1717:00ΡΟΖΑΚΗΣ Λ., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.2-0
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄όμιλος)
(4η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣ – ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΟΥΡΑΚΟΣ Α., ΛΕΡΙΚΟΣ Β., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π.4-1
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΣΚΑΛΑΣ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή24/09/1717:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.4-1