Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 1 Οκτωβρίου

0
91
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, Αγώνας
Formula 1

10:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 250: Chengdu Open, τελικός
Τένις

11:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 8

Μπρίντιζι – Τορίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
NOVASPORTS 1

Άλκμααρ – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 7

Νάπολι – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 4

Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Λιντς
Championship Αγγλίας

14:15
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Χέρενφεν – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Ατρόμητος
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 4

Μπενεβέντο – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Λάτσιο – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Κιέβο – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Τορίνο – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον – Μπέρνλι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα – Ξάνθη
Super League

18:15
NOVASPORTS 3

Λεβαδειακός – Απόλλων Σμύρνης
Super League

18:15
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 7

Μίλαν – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Κολονία – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ACTION 24

Λίνγκμπι – Κοπεγχάγη
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8

Βιγιαρεάλ – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 4

Ρεάλ Μαδρίτης – Ανδόρα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης – ΑΕΚ
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 7

Σπόρτινγκ – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

21:15
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Αταλάντα – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Νις – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 8

Μαρίτιμο – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

23:30