Κύπελλο Λακωνίας: Αποτελέσματα αγώνων Κυριακής 1 Οκτωβρίου

0
73

Τα αποτελέσματα των αγώνων του Κυπέλλου Λακωνίας που έγιναν την Κυριακή 1 Οκτωβρίου

Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Α΄όμιλος)
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΛΟΓΚΑΝΙΚΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΛΙΑΡΟΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΕΡΙΚΟΣ Β.0-3
ΑΜΥΚΛΙΑΚΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΑΜΥΚΛΩΝΣάββατο30/09/1717:00ΑΝΟΥΣΟΣ Ν., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η.2-3
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Β΄όμιλος)
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΡΟΚΕΩΝ – ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣΣΤΕΦΑΝΙΑΣΣάββατο30/09/1717:00ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε., ΜΠΟΥΖΑΣ Ι.0-4
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Γ΄όμιλος)
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΙΣΑΚΟΒ Ρ., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.0-4
Α.Ο. ΜΥΡΤΕΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΦΙΛΙΣΙΟΥΣάββατο30/09/1717:00ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Θ.2-4
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Δ΄όμιλος)
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΒΡΟΝΤΑΜΑ – ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥΒΡΟΝΤΑΜΑΣάββατο30/09/1717:00ΠΑΛΑΜΙΔΑΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ Μ.0-3
ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ ΝΙΑΤΩΝ – ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο30/09/1717:00ΧΑΝΔΟΛΙΑΣ Σ., ΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΚΟΣ Π.2-5
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( Ε΄όμιλος)
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΚΑΣΤΡΟ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣΚυριακή01/10/1717:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ Δ.0-2
Α.Ε. ΔΗΜΟΥ ΑΣΩΠΟΥ – Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΜΟΛΑΩΝΚυριακή01/10/1717:00ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΥ Π., ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ Η., ΛΙΑΡΟΣ Σ.0-4
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων ( ΣΤ΄όμιλος)
(3η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΒΟΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΙΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚυριακή01/10/1717:00ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΣΟΒΟΛΟΣ Π., ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗ Ε.0-2
Κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων (Ζ΄όμιλος)
(5η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΠΑΡΤΗΣ – ΤΡΙΝΑΣΙΑΚΟΣΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή01/10/1717:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΑΒΒΟΥΡΑΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΥΡΑΚΑΚΟΣ Η.2-3
ΤΑΫΓΕΤΟΣ ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ – ΥΑΚΙΝΘΟΣ ΒΑΦΕΙΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή01/10/1717:00ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ Π., ΔΗΜΑΚΑΚΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ Ν.3-0