Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 14 Οκτωβρίου

0
101
COSMOTE SPORT5

GP Ιαπωνίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

02:55
COSMOTE SPORT 5

GP Ιαπωνίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

03:50
COSMOTE SPORT 5

GP Ιαπωνίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

04:50
COSMOTE SPORT 5

GP Ιαπωνίας, κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

06:30
COSMOTE SPORT 5

GP Ιαπωνίας, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

07:25
COSMOTE SPORT 5

GP Ιαπωνίας, κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

08:05
COSMOTE SPORT 5

GP Ιαπωνίας, κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

09:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters, Shanghai, ημιτελικά
Τένις

11:30
COSMOTE SPORT 3

Μπόχουμ-Σαντχάουζεν
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο-Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters, Shanghai, ημιτελικά
Τένις

15:00
EUROSPORT 2

WTA Tour, Linz, Austria
Τένις

15:00
EUROSPORT

Γύρος της Τουρκίας, 5ο ετάπ
Ποδηλασία

15:00
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα-Πλατανιάς
Super League

16:00
ΕΡΤ1

Τρίκαλα-Λαύριο
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ-Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Μπάγερν Μονάχου-Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Ρέθυμνο-Κόροιβος
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος-Κολοσσός
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

Προμηθέας-ΓΣΛ Φάρος
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 8

Μάιντς-Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Χέρτα-Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Άρης-ΑΕΚ
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 3

Μάντσεστερ Σίτι-Στόουκ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
EUROSPORT

Αγγλία-Ιράκ
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

17:15
COSMOTE SPORT 1

Χετάφε-Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 5

Ντιζόν-Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Ατρόμητος-Αστέρας Τρίπολης
Super League

18:15
ΕΡΤ3

6ος Διεθνής Νυχτερινός Ημιμαραθώνιος, Θεσ/νίκη
Ημιμαραθώνιος

18:30
COSMOTE SPORT 2

Γιουβέντους-Λάτσιο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS

Kansas Wildcats-TCU Horned Frogs
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7

Αλαβές-Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ-Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Γουλβς-Άστον Βίλα
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ-Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 3

Άγιαξ-Σπάρτα Ρότερνταμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Πανιώνιος-Ολυμπιακός
Super League

20:30
NOVASPORTS 1

Γκινγκάμπ-Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ρόμα-Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Φέγενορντ-Τσβόλε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Πεζάρο-Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45