Α’ κατηγορία: Βαθμολογία και αναλυτικά στοιχεία 2ης αγωνιστικής

0
85
 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ6220060
 
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ6220061
3.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ6220041
4.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ6220063
5.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ3210142
6.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ3210122
7.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.0100113
8.ΜΟΛΑΪΚΟΣ0200224
9.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ0100103
 
10.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ0200205
11.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ0200207

 

Πανγυθεατικός 1 – 3 τελικό Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου (0 – 0  ημίχ)

Γκολ: Παντελής το 1 – 0 στο 58′, Κολλιόπουλος το 1 – 1 στο 70′, Kολλιόπουλος το 1 – 2 στο 77′,

Κολλιόπουλος το 1 – 3 στο 96′.

Πανγυθεατικός: Μύρτα, Γκάτζιος, Πατσάκος, Μπερδούσης, Πλαγιαννάκος, Σουκούλι, Γεωργακόπουλος, Λιγνός, Σαμπατάκος, Παντελής, Χρυσικάκος

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Δημητρέλης, Κατσιαφούρος, Αντώνακας, Παναγιωτόπουλος, Μπίσσιας, Αποστολίδης, Νικόλαρος, Δρόσος, Αναστασάκος, Σικαλόπουλος, Κολιόπουλος

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης 0 – 5 τελικό Ολυμπιακός Γυθείου (0 – 3  ημίχ)

Γκολ: Τσίκαρης το 0 – 1 στο 10′, Λιγνος το 0 – 2, Ρασσιάς το 0 – 3,

Ρασσιάς το 0 – 4, Ρασσιάς το 0 – 5,

Λεωνίδας Γλυκόβρυσης:

Ολυμπιακός Γυθείου: Νταριος, Καρνιατης, Λιβανης, Κουρτεσης, Λαμπροπουλος, Κατιαγκα, Πλεμενος, Ρασσιάς, Λιγνος, Τσικαρης, Καζαντζης

Μολαϊκός 0 – 1 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (0 – 1  ημίχ)

Γκολ: Ατσαβές το 0-1στο 37′.

Μολαϊκός: Γραμματικάκης, Βλάχος, Αβδούλλος, Κλογκέρι, Ζώταλης, Χατζησημιώτης, Μερτζάνης, Τραϊφορος Ι., Κομιώτης, Τραϊφόρος, Τσιριγώτης.

Απόλλων Ξηροκαμπίου: Ρηγάκος, Ταμπάκης, Χριστάκης, Κωστάκος, Ατσαβές, Σπυρόπουλος, Φωτόπουλος Τ., Σούμπασης, Φωτόπουλος Θ., Παπάς.

Ατρόμητος Συκέας 4 – 0 τελικό Κάστρο Γερακίου (4 – 0  ημίχ)

Γκολ: Ρουμπής το 1 – 0, Αλ. Κουτρουλάκης το 2 – 0, Μεσίνι το 3 – 0 με απευθείας φάουλ,

Ντορίν το 4 – 0,

Ατρόμητος Συκέας:

Κάστρο Γερακίου:

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 1 – 2 τελικό Ευρώτας Έλους (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: Πάντος το 1 – 0 με πέναλτι, Kρισάφι το 1 – 1 στο 35′, Χαλίλι το 1 – 2 στο 77′.

Δοκάρια: Ηλιόπουλος στο 93′ και ένα για τον Ευρώτα.

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Σαματας, Βασιλείου, Ηλιόπουλος, Κατσούλης, Κοκκόλης, Πάντος, Γραμματικός, Φλούδας, Χίος, Στυλιανάκος, Ηλιόπουλος Χ.- Σ.

Ευρώτας Έλους: Κορτέσης, Εμμανουηλίδης, Ορφανός, Σκλαβενίτης, Σπηλιωτόπουλος, Κολλάτος, Ροντσέα Μ., Κουτσοβασίλης, Χαλίλι, Κρισάφι, Μιχελάκος.

3η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νία
Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΣάββατο21/10/17
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΓΕΡΑΚΙΟΥΣάββατο21/10/17
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο21/10/17
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο21/10/17
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΣΥΚΕΑΣΚυριακή22/10/17