Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 21 Οκτωβρίου

0
114
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

01:55
COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA

02:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

02:50
FOX

Yankees – Astros
MLB

03:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

03:50
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

05:30
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

06:25
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

07:05
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

08:00
NOVASPORTS 4

ATP 250: Στοκχόλμη, ημιτελικά
Τένις

14:00
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Μπόχουμ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
EUROSPORT 2

Προημιτελικά
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

14:15
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Γουότφορντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 6

ATP 250: Antwerp Open, ημιτελικά
Τένις

15:00
NOVASPORTS 3

Λεβαδειακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 7

Γκλάντμπαχ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – Προμηθέας
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

Κόροιβος – Κολοσσός
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Κύμη
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 8

Λειψία – Στουτγάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 5

Γουλβς – Πρέστον
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Ρέθυμνο
Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 1

Χάντερσφιλντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
EUROSPORT 2

Προημιτελικά
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

17:15
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Μονακό – Καέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Κέρκυρα – Παναιτωλικός
Super League

18:15
ΕΡΤ1

Λαύριο – Άρης
Basket League

18:30
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1

18:50
COSMOTE SPORT 7

Σαμπντόρια – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
EUROSPORT

ISU Grand Prix – Cup of Russia: Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
Ενόργανη Γυμναστική

19:15
FOX

New York Rangers – Nashville Predators
NHL

19:30
COSMOTE SPORT 1

Σαουθάμπτον – Γουέστ Μπρομ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα πίστας: Berlin, Germany
Ποδηλασία

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 5

Μίλγουολ – Μπέρμιγχαμ
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Αμβούργο – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Λαμία – Παναθηναϊκός
Super League

20:30
NOVASPORTS 1

Ναντ – Γκινγκάμπ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 8

Βενέτσια – Κρεμόνα
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Νάπολι – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Πόρτο – Πάσος Φερέιρα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ, Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

23:50