Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 22 Οκτωβρίου

0
126
COSMOTE SPORT 4

Μέμφις Γκρίζλις – Γκόλντεν Στέιτ Γουόριορς
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας: Αγώνας
Moto 3

04:45
COSMOTE SPORT 5

GP Αυστραλίας: Αγώνας
Moto GP

07:30
COSMOTE SPORT 8

Πιστόια – Αβελίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 4

Εστουδιάντες – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 2

Αϊντχόφεν – Χεράκλες
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 7

Κιέβο – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 6

Μέλσουνγκεν – Μαγδεμβούργο
Χάντμπολ

13:30
NOVASPORTS 1

Ίπσουιτς – Νόριτς
Championship Αγγλίας

14:00
EUROSPORT 2

Προημιτελικά
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

14:15
COSMOTE SPORT 3

Κολωνία – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Φέγενορντ – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον – Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 5

Τορίνο – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Μίλαν – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

ATP 250: Στοκχόλμη, τελικός
Τένις

16:00
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Πανιώνιος
Super League

16:00
COSMOTE SPORT 8

Μπενεβέντο – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – Παναθηναϊκός
Α1 Μπάσκετ

17:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 250: Antwerp Open, τελικός
Τένις

17:00
EUROSPORT 2

Προημιτελικά
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

17:15
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Τρίκαλα
Α1 Μπάσκετ

17:30
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – ΑΕΛ
Super League

18:15
NOVASPORTS 2

Απόλλων Σμύρνης – Ξάνθη
Super League

18:15
COSMOTE SPORT 7

Ουντινέζε – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Ρεάλ Μαδρίτης – Ουνικάχα Μάλαγα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
ACTION 24

Κοπεγχάγη – Άαρχους
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 2

Λεγκανές – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Άβες – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Super League

20:30
COSMOTE SPORT 7

Λάτσιο – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 5

GP ΗΠΑ: Αγώνας
Formula 1

22:00
ΕΡΤ1

GP ΗΠΑ: Αγώνας
Formula 1

22:00
COSMOTE SPORT 4

Μπρούκλιν Νετς – Ατλάντα Χοκς
NBA

22:00
COSMOTE SPORT 1

Σπόρτινγκ – Σάβες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15