Τοπικά Λακωνίας, Γ’ Εθνική: Παρακολουθήστε ζωντανά Αστέρας Βλαχιώτη-Καλαμάτα. Ζωντανή ενημέρωση αγώνων Κυριακής 22 Οκτωβρίου

0
242

Το isports.gr θα σας ενημερώνει και την αγωνιστική περίοδο 2017-18 για την εξέλιξη των αγώνων της Football League όπου αγωνίζεται η Σπάρτη, των αγώνων που θα δώσει η γυναικεία ομάδα του Νομού, οι Καρυάτιδες στη Β’ Εθνική, των αγώνων του 5ο ομίλου της Γ’ Εθνικής όπου αγωνίζεται ο Αστέρας Βλαχιώτη, και τα τοπικά πρωταθλήματα της Λακωνίας.  Ενημερώνετε την σελίδα ανά τακτά χρονικά διαστήματα.  Όλοι οι αγώνες έχουν κοινή ώρα έναρξης τις 16:00.

Γ’ Εθνική

Αστέρας Βλαχιώτη 0 – 0 τελικό Καλαμάτα (0 – 0 ημίχ)

Γκολ:

Αστέρας Βλαχιώτη: Παλιούρας, Τσουκαλάς, Κόντης (Κατσικάς), Ίλιεφ, Μπριλλάκης, Τσιμικλής (Βιγιαφάνε), Σταμογιάννος, Ψιάνος, Γεμιστός (Μαναρίτσας), Μικελάτος, Χρήστους.

Καλαμάτα: Γκόμεζ, 11 Καλογεροπουλος, 5 Καντουτσης, 16 Νικολόπουλος, 18 Τσεμπερίδης, 12 Κουρέλλας, 13 Λιόλιος, 7 Καμηνιώτης, 17 Γουερέ, 10 Τσουλάκος, 9 Ρονκάδο.

8 Ζαχαρόπουλος, Αθανασόπουλος, 6 Νικολόπουλος, 15 Μπέσσας, 14 Σαραντόπουλος

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Τοπικά Λακωνίας

Α.Ο. Αγγελώνας 2 – 7 τελικό Πανγυθεατικός (1 – 2 ημίχ)

Γκολ: Μπενετάτος το 1 – 0 στο 32, Σαμπατάκος το 1 – 1 στο 33′, Σαμπατάκος το 1 – 2 στο 42′,

Βασιλούνης το 1 – 3 στο 53′, Σαμπατάκος το 1 -4 στο ,

Κόκκινες: Δεύτερη κίτρινη Μπερδούσης

A.O. Αγγελώνας: Παναρίτης, Κουλουρης, Λεκκακης, Αλεξάκης, Πραγαλός, Μουτσάτσος, Βλάχος, Παπαδακης, Κουφακος, Μπενετατος, Λεκακης

Πανγυθεατικός: Καβαλιώτης, Γκάτζιος, Κωστής Καζιάνης, Ηλιας Αγγανης, Χρυσικάκος, Βασιλούνης, Μπερδούσης, Σαμπατάκος, Παντελής, Ανδρεας Γεωργακοπουλος, Λιγνός

Αμυκλιακός 0 – 0 τελικό Ήφαιστος Βρονταμά (0 – 0 ημίχ)

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Α.Ε. Λογκανίκου 4 – 2 τελικό Κάστρο Μονεμβάσιας (1 – 2 ημίχ)

Γκολ:  Μάρκος το 1 – 1,

Α.Ο. Βασιλείου Γυθείου 0 – 1 τελικό Ταξιάρχες Νιάτων

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Α.Ο. Μυρτέας 1 – 0 Εθνικός Βατίκων ( – ημίχ)

Γκολ:

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Βοίας Νεάπολης 1 – 0 τελικό Α.Ο. Κροκεών ( – ημίχ)

 

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Α.Ο. Λογγάστρας 2 – 3 τελικό Τρινασιακός

Αίαντας Ευρώτα 2 – 1 τελικό Π.Α.Ο. κοκκινόραχης 

A.O. Χρυσάφων 2 – 1 τελικό Λεωνίδας Σπάρτης

A.Ε. Δήμου Ασωπού 2 – 0 τελικό Α.Ο. Δαφνίου