Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της 28ης Οκτωβρίου

0
109
EUROSPORT 2

ISU Grand Prix – Skate Canada, Σύντομος χορός
Καλιτεχνικό πατινάζ

00:00
COSMOTE SPORT 4

Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 3

03:55
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

04:50
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Moto 2

05:50
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 3

07:30
EUROSPORT 2

Tour of Hainan, 1ο ετάπ
Ποδηλασία

08:00
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, 4ες ελεύθερες δοκιμές
Moto GP

08:25
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto GP

09:05
COSMOTE SPORT 5

GP Μαλαισίας, Κατατακτήριες δοκιμές
Moto 2

10:00
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ντάρμσταντ – Χόλσταϊν Κίελ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT 2

Μικρός τελικός
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

14:15
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – Λεβαδειακός
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 7

ATP 500: Βιέννη, ημιτελικά
Τένις

15:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500: Βασιλεία, ημιτελικά
Τένις

15:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός – ΑΕΚ
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

Κόροιβος – Πανιώνιος
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 4

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Ρέθυμνο – Λαύριο
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

Κύμη – ΓΣΛ Φάρος
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 3

Ανόβερο – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Χέρτα – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 4

Κάρντιφ – Μίλγουολ
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ2

Εθνικός – Παναχαϊκή
Volley League

17:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
EUROSPORT

Τελικός
Παγκόσμιο πρωτάθλημα U-17

17:15
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Λεγκανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

ΠΑΣ Γιάννινα – Κέρκυρα
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 5

GP Μεξικού, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1

17:50
NOVASPORTS 3

Μπορντό – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – ΠΑΟΚ
Basket League

18:30
COSMOTE SPORT 4

Μίλαν – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ρόντα – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Χαλ – Νότιγχαμ Φόρεστ
Championship Αγγλίας

19:30
EUROSPORT 2

ISU Grand Prix – Skate Canada, Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
Καλιτεχνικό πατινάζ

20:00
FOX

Buffalo Sabres – San Jose Sharks
NHL

20:00
COSMOTE SPORT 5

GP Μεξικού, Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

20:50
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ – Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
EUROSPORT

Six-day Track Championship: London, United Kingdom
Ποδηλασία

21:30
NOVASPORTS 2

Βίλεμ – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ρόμα – Μπολόνια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
EUROSPORT 2

ISU Grand Prix – Skate Canada, Ελεύθερος χορός
Καλιτεχνικό πατινάζ

22:15
COSMOTE SPORT 8

Μποαβίστα – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30