Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 4 Νοεμβρίου

0
126
COSMOTE SPORT 4

Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Κλίβελαντ Καβαλίερς
NBA

01:00
FOX

Oilers – Devils
NHL

03:00
EUROSPORT 2

Tour of Hainan, 8ο ετάπ
Ποδηλασία

07:15
NOVASPORTS 1

WTA Tour: Zhukai, Κίνα
Τένις

09:00
EUROSPORT 2

Saitama Criterium, Japan
Ποδηλασία

09:00
EUROSPORT 2

ISU Grand Prix – Cup of China, Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών
Καλιτεχνικό πατινάζ

10:30
COSMOTE SPORT 4

Μπεσίκτας – Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

12:00
EUROSPORT 2

ISU Grand Prix – Cup of China, Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών
Καλιτεχνικό πατινάζ

12:30
NOVASPORTS 1

WTA Tour: Zhukai, Κίνα
Τένις

13:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Λεγκανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Ντάρμσταντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Στόουκ – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
EUROSPORT 2

ISU Grand Prix – Cup of China, Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών
Καλιτεχνικό πατινάζ

14:45
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters: Παρίσι, ημιτελικά
Τένις

15:00
ΕΡΤ3

Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
Football League

15:00
NOVASPORTS 3

Παναιτωλικός – Ξάνθη
Super League

15:00
ΕΡΤ2

Ολυμπιακός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Volley League

15:00
COSMOTE SPORT 3

Φράιμπουργκ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο – Στουτγάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Γκλάντμπαχ – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Άουγκσμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Λειψία – Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 4

Άστον Βίλα – Σέφιλντ Γουένσντεϊ
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 3

Λούτον – Πόρτσμουθ
Κύπελλο Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1

Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

Ατρόμητος – Πανιώνιος
Super League

17:15
NOVASPORTS 5

Ανζέρ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 7

Μπολόνια – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 3

Μπρέντφορντ – Λιντς
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
FOX

Senators – Golden Knights
NHL

20:00
NOVASPORTS 1

Μονακό – Γκινγκάμπ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Κλίπερς – Μέμφις Γκρίζλις
NBA

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Τζένοα – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 5

Βαρέζε – Τρεντίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 8

Πόρτο – Μπελενένσες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX

Oklahoma Cowboys – Oklahoma Sooners
NCAA

22:30