Καρυάτιδες: Αγώνας αφιερωμένος στην Δέσποινα Καββούρη και την Βασιλική Κοντογόνη! (φωτογραφίες)

0
129

Την Κυριακή 12 Νοεμβρίου και ώρα στις 15:00 μμ διεξήχθη ο 2ος αγώνας του Πρωταθλήματος του 3ου Ομίλου της Β’ Εθνικής γυναικών στον οποίο αγώνα η ομάδα μας εμφανώς καλύτερη από την αντίπαλο δεν κατάφερε να αποσπάσει τους 3 βαθμούς της νίκης και έφυγε με το βαθμό της ισοπαλίας. Η ομάδας μας προηγήθηκε με κεφαλιά στα 30 λεπτό από κόρνεν και το ημίχρονο έληξε με σκορ 1-0 υπέρ της ομάδας μας. Με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου παρότι τις πολλές χαμένες ευκαιρίες της ομάδας μας της κακής ποιότητας του γηπέδου μιας και ο
αγώνας πραγματοποιήθηκε στο γήπεδο του Ξηροκαμπίου και όχι στην έδρα μας δηλαδή στο Δημοτικό Στάδιο Σπάρτης καθώς και διαφόρων άλλων παραγόντων τελικά από φάουλ της αντίπαλης ομάδας επήλθε η ισοφάριση και το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στο 1-1!!!Επόμενη αγωνιστική την Κυριακή στις 19 Νοεμβρίου και ώρα 12:00 μμ στο Πύργο με αντίπαλο την ομάδα του Πανηλειακού!

Ο αγώνας είναι αφιερωμένος στις τραυματίες συμπαίκτριες μας Καββουρη Δεσποινα και Βασιλική Κοντογόνη.! Τους ευχόμαστε περαστικά και σύντομα μας!