Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 18 Νοεμβρίου

0
105
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ – Φένλο
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

00:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

00:30
FOX

Blue Jackets – Rangers
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4

Σαν Αντόνιο Σπερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 3

Μπόχουμ – Γκρόιτερ Φιρτ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Λαμία – Κέρκυρα
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Τρίκαλα – ΟΦΗ
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Finals, Ημιτελικά
Τένις

16:00
ΕΡΤ1

Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ
Basket League

16:15
COSMOTE SPORT 8

Βόλφσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Ρέντινγκ – Γουλβς
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Πανιώνιος
Basket League

17:00
ΕΡΤ2

Ηρακλής – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Volley League

17:00
NOVASPORTS 1

ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Λεγκανές – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Ναντ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Άρης – ΓΣΛ Φάρος
Basket League

18:30
COSMOTE SPORT 8

Βέσπρεμ – Παρί Σεν Ζερμέν
Χάντμπολ

18:30
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – Προμηθέας
Basket League

18:30
ΕΡΤ1

Κόροιβος – Λαύριο
Basket League

18:30
COSMOTE SPORT 5

Ρόμα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Λεβαδειακός
Super League

19:30
NOVASPORTS 1

Φούλαμ – Ντέρμπι
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νιουκάστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX

Flyers – Flames
NHL

20:00
NOVASPORTS 3

Στρασμπούρ – Ρεν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
EUROSPORT 2

Γαλλία – Νότιος Αφρική
NFL

21:30
COSMOTE SPORT 1

Νάπολι – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Μπρέντα – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

ATP Finals, Ημιτελικά
Τένις

22:00
FOX

Seton Hall Pirates – NJIT Highlanders
NCAA

23:00