Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 19 Νοεμβρίου

0
81
COSMOTE SPORT 4

Φιλαντέλφια 76ερς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς 
NBA

02:30
COSMOTE SPORT 5

Ράλι Αυστραλίας SS21 Wedding Bells 2 Power Stage 
WRC

04:00
EUROSPORT 2

Γερμανία – Ελβετία 
Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Γυναικών

10:00
COSMOTE SPORT 8

Μπρέσια – Κάπο ντ’Ορλάντο 
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 7

Κροτόνε – Τζένοα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 4

Ανδόρα – Ουνικάχα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 5

Εσκισεχίρ – Φενέρμπαχτσε 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
EUROSPORT 2

Six-day Track Championship Ghent, Belgium 
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 3

Ίνγκολσταντ – Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ3

Εργοτέλης – Άρης 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Ξάνθη – Πανιώνιος 
Super League

15:00
NOVASPORTS 5

Λιντς – Μίντλεσμπρο 
Championship Αγγλίας

15:15
NOVASPORTS 4

Τσβόλε – Αϊντχόφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 6

Σπαλ – Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 2

Σαμπντόρια – Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Τορίνο – Κιέβο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Ουντινέζε – Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Κύμη – Παναθηναϊκός 
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΣ Γιάννινα – Παναιτωλικός 
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 5

Εσπανιόλ – Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ – Γουέστ Χαμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ – Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ACTION 24

Μπρόντμπι – Νόρτζελαντ 
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 8

Καλάμπρια – Περούτζα 
SuperLega

19:00
COSMOTE SPORT 7

Μπαρτσελόνα – Βαλένθια 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6

ATP Finals, Τελικός 
Τένις

20:00
FOX SPORTS

Vikings – Rams 
NFL

20:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ – Αταλάντα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μπορντό – Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Τορόντο Ράπτορς – Γουάσινγκτον Γουίζαρντς 
NBA

22:30
FOX SPORTS

Raiders – Patriots 
NFL

23:30