Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 25 Νοεμβρίου

0
71
COSMOTE SPORT 8

Ντιουκ – Τέξας
NCAA

00:30
FOX SPORTS

Texas Longhorns – Texas Tech
NCAA

03:00
COSMOTE SPORT 4

Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Σικάγο Μπουλς
NBA

05:30
COSMOTE SPORT 5

GP Άμπου Ντάμπι, 3ες ελεύθερες δοκιμές
Formula 1

11:50
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Νυρεμβέργη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 1

Μπάρνσλεϊ – Λιντς
Championship Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 5

GP Άμπου Ντάμπι, Κατατακτήριες δοκιμές
Formula 1

14:50
ΕΡΤ3

Άρης – Παναχαϊκή
Football League

15:00
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα – Ξάνθη 
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 6

Γαλλία – Βέλγιο (Davis Cup Finals)
Τένις

15:00
COSMOTE SPORT 8

Μπολόνια – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Άουγκσμπουργκ – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Μπράιτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Νόριτς – Πρέστον
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 1

Απόλλων Σμύρνης – Λαμία
Super League

17:15
FOX SPORTS

Oklahoma State – Kansas Jayhawks
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7

Σασουόλο – Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Κιέβο – Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Μάλαγα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:15
NOVASPORTS 4

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Μπέρμιγχαμ
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Ζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος – Παναθηναϊκός 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Τσελσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Γκρόνινχεν – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Καέν – Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6

Έρλανγκεν – Μέλσουνγκεν
Χάντμπολ

21:30
COSMOTE SPORT 1

Κάλιαρι – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
EUROSPORT 2

Γαλλία – Ιαπωνία
Ράγκμπι

21:45
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Άβες – Πόρτο
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX SPORTS

Creighton Bluejays – SIU Edwardsville Cougars
NCAA

23:30