Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 7ης αγωνιστικής

0
85
ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ186600191
 
2.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ186600173
3.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ187601169
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ106312148
5.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ106312138
6.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ77214714
7.ΜΟΛΑΪΚΟΣ7621366
8.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ57124314
9.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.461141213
 
10.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ47115517
11.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ06006221

7η αγωνιστική

Τοπικά Λακωνίας

Ολυμπιακός Γυθείου 3 – 1 τελικό Ευρώτας Έλους (3 – 1 ημίχ)

Γκολ: Χαλίλι το 0 – 1 στο 15′, Λαμπρόπουλος με πέναλτι το 1 – 1 στo 21′,

Πλεμμένος με απευθείας φάουλ το 2 – 1 στο 31′, Καζαντζής το 3 – 1 στο 42′,

Ολυμπιακός Γυθείου:

Ευρώτας Έλους:

Ατρόμητος Συκέας 2 – 0 τελικό Α.Ο. Αγγελώνας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κουτρουλάκης Αλ. το 1 – 0, Κοντάκος το 2 – 0.

Ατρόμητος Συκέας:

A.O. Aγγελώνας:

Σάββατο 25 Νοεμβρίου

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 3 – 1 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Αναστασάκος με πέναλτι το 1 – 0 στο 45′, Αναστασάκος το 2 – 0 στο 65′,

Καλλής με πέναλτι 2 – 1 στο 81′, Δρόσος το 3 – 1 στο 89′.

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Δημητρέλλης, Λαγκουβάρδος, Ζώης, Παναγιωτόπουλος, Νικόλαρος, Αντώνακας, Ζαραφέτας, Σακλαμάκης, Σικαλόπουλος, Κολλιόπουλος, Αναστασάκος.

Λεωνίδα Γλυκόβρυσης: Σκευης, Χρονοπουλος, Αλεξακης, Μπουτσαλης, Γρηγορακακης, Θεοδωρακακης, Λιακακος, Λατσης, Τομορρι, Αναγνωστοπουλος, Χριστακης

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 0 – 0 τελικό Κάστρο Γερακίου (0 – 0 ημίχ)

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη: Σαματας, Τσακωνακος, Παπαρδακης(Μαλτεζος), Κατσουλης, Ντεγιαννης (Λυκος), Πάντος, Γραμματικός, Φλουδας, Κοκκολης, Στυλιανακος (Σπυρόπουλος ), Καρμοιρης (Κατσιχτης)

Κάστρο Γερακίου:  Δρούσιας Χρ., Μάρκου Δημ, Παπαγεωργίου Χρ, Σακελλαρίου Χρ,. Ζουμπούκος Σωτ, Νίκιας Δημ, Νικιας Γιωρ, Αποστολόπυλος Παν, Χότζα Ερμής, Κουρμπέλης Γιωρ και Ρίζος Γιωρ.

Μολαϊκός 2 – 1 τελικό Πανγυθεατικός (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Γεωργακόπουλος το 1 – 1 στο 80′, Ρουμάνης το 2 – 1 στο 83′.

Μολαϊκός:  Γραμματικάκης Ι, Αβδούλος, Βλαχος, Kllogjeri, Ρουμάνης, Ζώταλης, Γραμματικάκης Ο, Τσιριγώτης, Κομιώτης, Τραιφορος, Κουτσογιαννόπουλος

Πανγυθεατικός: Καβαλιώτης, Γκάτζος, Χρυσικάκος, Καζιάνης, Μπερδούσης, Μπουρελάκος, Σαμπατάκος, Παντελής, Γεωργακόπουλος, Λιγνός, Τζανετάκος

8η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣΣάββατο02/12/1715:00
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Σάββατο02/12/1715:00
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΣΥΚΕΑΣΣάββατο02/12/1715:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΚυριακή03/12/1715:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΔΗΜ. ΣΤ. ΦΑΡΙΔΟΣ -Ν. ΠΑΠΑΔΑΚΟΣΚυριακή03/12/1715:00