Κύπελλο Ελλάδας: Οι διαιτητές των αγώνων της 3ης αγωνιστικής των ομίλων. Ο Μακρυπόδης στη Σπάρτη

0
73

Γνωστοποιήθηκαν την Δευτέρα τα ονόματα των διαιτητών που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 3ης και τελευταίας αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας.

Στο Σπάρτη – Ατρόμητος ορίσθηκε ο Νίκος Μακρυπόδης του συνδέσμου Αχαϊας με βοηθούς τους Μεσσήνη (Αχαϊας) και Καραλή (Ηλείας). Τέταρτος διαιτητής θα είναι ο Μαρκαντωνάτος και παρατηρητής ο Ντούλης του συνδέσμου Κορινθίας.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Τρίτη (28/11)

15:00 Σπάρτη – Ατρόμητος

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας)
4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας)

15:00 ΟΦΗ – Απόλλων Σμύρνης

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)

17:15 Πανσερραϊκός – Ξάνθη

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Μαλουτας (Ημαθίας)

17:15 Απόλλων Λάρισας – Λαμία

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας)
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης)

19:30 Άρης – ΠΑΣ Γιάννινα

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών)
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών)

Τετάρτη (29/11)

15:00 Αιγινιακός – ΠΑΟΚ

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας)
Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας)
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

17:15 Τρίκαλα – Κέρκυρα

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου)
4ος: Τάσης (Ηπείρου)

17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ολυμπιακός

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου)
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας)
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών)

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΛ

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τσικάλων)
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας)
4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

19:30 Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου)
4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

Πέμπτη (30/11)

15:00 Εργοτέλης – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων)
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων)

17:15 Παναιγιάλειος – Πανιώνιος

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας)
4ος: Κολυτας (Κέρκυρας)

17:15 Απόλλων Πόντου – Λεβαδειακός

Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας)
Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς)

19:30 Καλλιθέα – ΑΕΚ

Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών)
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου)
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)