Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 2 Δεκεμβρίου

0
77
FOX

Sabres – Penguins
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 3

Χόλσταϊν Κίελ – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 1

Νοτς Κάουντι – Όξφορντ Σίτι
Κύπελλο Αγγλίας

14:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Νιουκάστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Βέροια – Σπάρτη
Football League

15:00
NOVASPORTS 3

Αστέρας Τρίπολης – Κέρκυρα
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 6

Χόφενχαϊμ – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Προμηθέας – Άρης
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Μάιντς – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Βέρντερ – Στουτγάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Ντόρτμουντ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 5

Μίλγουολ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ2

Ολυμπιακός – Ηρακλής
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Μπράντφορντ – Πλίμουθ
Κύπελλο Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

Ξάνθη – ΠΑΟΚ
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Ρεάλ Σοθιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Στρασμπούρ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – Ρέθυμνο
Basket League

18:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – Κύμη
Basket League

18:30
EUROSPORT 2

Revolution Series: Glasgow, United Kingdom
Ποδηλασία

19:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Ντεπορτίβο λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Μπρίστολ Σίτι – Μίντλεσμπρο
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 4

Τβέντε – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – Απόλλων Σμύρνης
Super League

19:30
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Κολοσσός
Basket League

19:30
COSMOTE SPORT 4

Ντάλας Μάβερικς – Λος Άντζελες Κλίπερς
NBA

21:00
NOVASPORTS 3

Μονακό – Ανζέρ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Τορίνο – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

Ναντ – Μπαρτσελόνα
Χάντμπολ

21:45
NOVASPORTS 1

Φέγενορντ – Φιτέσε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Διεθνής Μαραθώνιος Σιγκαπούρης
Μαραθώνιος

22:30