Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 9 Δεκεμβρίου

0
72
FOX SPORTS

Capitals – Rangers
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4

Ντιτρόιτ Πίστονς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA

02:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ουνιόν Βερολίνου – Ντινάμο Δρέσδης
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Χαμ – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ – Ξάνθη
Super League

15:00
ΕΡΤ3

ΟΦΗ – Παναχαϊκή
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 5

Γκαζιαντέπ – Μπεσίκτας
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Λειψία – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

Ρέθυμνο – Προμηθέας
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ2

Παναθηναϊκός – Εθνικός
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

ΚΠΡ – Λιντς
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος – Πλατανιάς
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 1

Ρεάλ Μαδρίτης – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Λιλ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Κόροιβος – ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ

18:30
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – Κύμη
Α1 Μπάσκετ

18:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός – ΓΣΛ Φάρος
Α1 Μπάσκετ

18:30
ΕΡΤ1

Λαύριο – Πανιώνιος
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 7

Κάλιαρι – Σαμπντόρια
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 6

Ντιουκ – Μπόστον Κόλετζ
NCAA

19:00
FOX SPORTS

Wisconsin – Marquette
NCAA

19:00
NOVASPORTS 2

Παναιτωλικός – Ολυμπιακός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Λεγκανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

Μπρέσια – Σάσαρι
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

20:15
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα – Εστορίλ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 4

Άλκμααρ – Χεράκλες
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 3

Μονακό – Τρουά
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Creighton – Nebraska
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 1

Γιουβέντους – Ίντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Μποαβίστα – Σπόρτινγκ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Κλίπερς – Ουάσινγκτον Ουίζαρντς
NBA

22:30
EUROSPORT 2

Toronto FC – Seattle Sounders
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

23:15