Γ’ Εθνική: Οι διαιτητές των αγώνων 16-17 Δεκεμβρίου

0
78

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι ρέφερι που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου (16-17/12).  Στον εκτός έδρας αγώνα του Αστέρα Βλαχιώτη στο Λεωνίδιο ορίστηκε ο Κόλλιας του συνδέσμου Αργολίδας με βοηθούς τους Νενεκούμη (Αργολίδας) και Λυκομήτρο (Αχαΐας).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος

Αετός Ορφανού-ΑΕ Διδυμότειχου
Διαιτητής: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας)
Βοηθοί: Χασιώτης, Ραφικάλης (Δράμας)

Άρης Άβατου- Απόλλων Παραλιμνίου
Διαιτητής: Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Τζιώτζιος, Δημητριάδης (Θράκης)

Δόξα Προσκυνητών- Νέστος Χρυσούπολης
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Έβρου)
Βοηθοί: Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου- Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Διαιτητής: Ασβεστόπουλος (Κιλκίς)
Βοηθοί: Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Ελπίς Σκουτάρεως- Μέγας Αλέξνδρος Καρπερής
Διαιτητής: Τσιαουσίδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Ανδρέου (Μακεδονίας)

Ορφέας Ξάνθης- Καβάλας
Διαιτητής: Τεβεκέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Τσιότσιος, Φράγιος (Μακεδονίας)

2ος όμιλος

ΑΣΦ Αλεξάνδρια- Άρης Παλαιοχώρας
Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
Βοηθοί: Στεφούλης, Μωισιάδης (Γρεβενών)

ΑΠΕ Λαγκαδάς- Εδεσσαϊκός
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Κούλα, Εμπιούκ (Ξάνθης)

Ηρακλής- ΑΕ Καρίτσας
Διαιτητής: Τρακαλιάνης (Σερρών)
Βοηθοί: Παπαδόπουλος, Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Καμπανιακός- Αγροτικός Αστέρας
Διαιτητής: Λυμπούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί:Τσεχελίδης, Καλογιάννης(Κυκλάδων)

Νάουσα- Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Τζιαμπάσης, Τζιουβάρας (Κοζάνης)

Αλμωπός Αριδαίας- Αλμωπός
Διαιτητής: Αγγελούλης (Λάρισας)
Βοηθοί: Τσαμπράζης, Δεδικούσης (Λάρισας)

Πιερικός- ΑΟ Καρδίας
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
Βοηθοί: Πάσσαλης, Χρυσαϊδης(Χαλκιδικής)

3ος όμιλος

Αστέρας Παραποτάμου- Σκουφάς Κομποτίου
Διαιτητής: Πάνος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Κόττορος( Ηπείρου)

Πανλευκάδιος- Νέος Αμφιλόχιος
Διαιτητής: Μάτζιος (Ηπείρου)
Βοηθοί: Γιώτης, Τζιάντας (Ηπείρου)

Μακεδονικός Φούφα- Θεσπρωτός
Διαιτητής: Πολυχρονίου( Καστοριάς)
Βοηθοί: Φαλτάκας, Τέγος (Γρεβενών)

ΑΕ Λευκίμμης-Δόξα Κρανούλας
Διαιτητής: Στεφάνου (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί:Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Καστοριά-Τηληκράτης
Διαιτητής: Μελνζανίδης (Ημαθίας)
Βοηθοί: Κελεσίδης, Χριστοδούλου( Ημαθίας)

Εθνικός Φιλιπιάδας- Ερμής Αμυνταίου
Διαιτητής: Γκιάφης (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Κακατσίδης- Τσέτσος (Δωδεκανήσου)

4ος όμιλος

Αχιλλέας Φαρσάλων- ΑΟ Σελλάνων
Διαιτητής: Σουλίλης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Μπαλιάγκας, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Βελούχι- Αμβρυσσέας Διστόμου
Διαιτητής: Λαθύρης (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Καλύβας, Γιάκος (Φθιώτιδας)

Νίκη Βόλου- Αστέρας Ιτέας
Διαιτητής: Σφέτσιας (Σάμου)
Βοηθοί: Στεφάνης, Κανιούρας( Καρδίτσας)

ΝΠΣ Βόλου- Διγένης Νεοχωρίου
Διαιτητής: Διώτης (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Δοσκόρης, Κούρλος (Ευρυτανίας)

Θήβα-Ρήγας Φεραίος
Διαιτητής: Πόγκας (Εύβοιας)
Βοηθοί: Αργύρης, Δάλλας (Εύβοιας)

5ος όμιλος

Πανηλειακός-Τσικλητήρας Πύλου
Διαιτητής: Τζαγκαράκης (Αχαΐας)
Βοηθοί: Γεωργακόπουλος, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Διαιτητής: Ρούσσος (Κορινθίας)
Βοηθοί: Σανός, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

Ζάκυνθος-Διαγόρας Βραχνέικων
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νιας)
Βοηθοί: Γαλανόπουλος, Κουτουμάνος (Αιτ/νιας)

Καλαμάτα-Αστέρας Αμαλιάδας
Διαιτητής: Αγγελάκος (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος, Κύριος (Αρκαδίας)

Λεωνίδιο-Αστέρας Βλαχιώτης
Διαιτητής: Κόλλιας (Αργολίδας)
Βοηθοί: Νενεκούμης (Αργολίδας), Λυκομήτρος (Αχαΐας)

Παλληξουριακός-Παναρκαδικός

Διαιτητής:Κάδδας (Αχαΐας)
Βοηθοί: Ανδριανός, Τσιρογιάννης (Αχαΐας)

6ος όμιλος

ΑΟ Ζευγολατιού-Προοδευτική

Διαιτητής: Βλάχος (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί: Κυριακόπουλος (Αντ. Αττικής), Λυρής (Λέσβου)

Ασπρόπυργος-Πέλοπας Κιάτου
Διαιτητής: Ντουμιτρέσκου (Πειραιάς)
Βοηθοί: Σγουράκης, Φαγκρίδας (Πειραιάς)

ΑΣ Ρόδος-Ιωνικός
Διαιτητής: Μανιώτης (Ανατ. Αττικής)
Βοηθοί: Χοΐκας, Γκόντα (Ανατ. Αττικής)

Κερατσίνι-Εθνικός
Διαιτητής: Νταούλας (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου, Βαλκανός (Δυτ. Αττικής)

Ιάλυσος-Διαγόρας
Διαιτητής: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Φαρμάκης, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

7ος όμιλος

Ερμής Κιβερίου-Αήττητος Σπάτων
Διαιτητής: Αντωνίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Ζήρδας, Νιδριώτης (Αθηνών)

Αιολικός-Πανθηραϊκός
Διαιτητής: Μπαλαχούτης (Πειραιά)
Βοηθοί: Καλογερόπουλος, Κόπανος (Χίου)

Ταμυναϊκός-Παναργειακός
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Φίλος, Σοφός (Βοιωτίας)

Τριγλία Ραφήνας-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
Διαιτητής: Κατόπης (Σάμου)
Βοηθοί: Βαξαβανέλης, Ματσούκας (Αθηνών)

Ερμιονίδα-Θύελλα Ραφήνας
Διαιτητής: Καλαμάτας (Εύβοιας)
Βοηθοί: Δέλχας, Κελεπούρης (Εύβοιας)

8ος όμιλος

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ηρόδοτος
Διαιτητής: Παννουλάκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης, Κομισόπουλος (Χανίων)

Φωστήρας-Ηλυσιακός
Διαιτητής: Ευθυμίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Τσολακίδης, Σταύρογλου (Αθηνών)

Αιγάλεω-Αγ. Ιερόθεος
Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
Βοηθοί: Κορτέσης, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ερμής Ζωνιανών
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλέιου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

Κηφισιά-ΟΦ Ιεράπετρας
Διαιτητής: Παπαβασιλείου (Δωδεκανήσου)
Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Μέστρος (Λέσβου)