Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 16 Δεκεμβρίου

0
80
FOX

Rangers – Kings
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4

Χιούστον Ρόκετς – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

04:30
FOX

Canucks – Sharks
NHL

05:00
COSMOTE SPORT 3

Κάιζερσλαουτερν – Νυρεμβέργη
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ – Κρίσταλ Πάλας
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα – Ατρόμητος
Super League

15:00
ΕΡΤ2

Πατσούκα – Αλ Τζαζίρα
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων

16:00
COSMOTE SPORT 4

Ίντερ – Ουντινέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγάρδη – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Άουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Βέρντερ – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Κολονία – Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Σαουθάμπτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Σάντερλαντ – Φούλαμ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ρεάλ Σοθιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης
Super League

17:15
ERT.GR

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας, 4η μέρα
Κολύμβηση

18:00
NOVASPORTS 3

Ρεν – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – Κόροιβος
Basket League

18:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – Τρίκαλα
Basket League

18:30
ΕΡΤ1

Κύμη – Άρης
Basket League

18:30
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας: Copenhagen, Denmark
Κολύμβηση

18:30
ΕΡΤ2

Γκρέμιο – Ρεάλ Μαδρίτης
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων

19:00
FOX

Butler – Purdue
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7

Τορίνο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Κάρντιφ – Χαλ
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 1

Πλατανιάς – ΠΑΟΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Ντεν Χάαχ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 1

Καέν – Γκινγκάμπ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX

DePaul – Northwestern
NCAA

21:00
COSMOTE SPORT 4

Ρέτζο Εμίλια – Βαρέζε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ρόμα – Κάλιαρι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
FOX

Lions – Bears
NFL

23:30