Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 17 Δεκεμβρίου

0
82
COSMOTE SPORT 4

Κλίβελαντ Καβαλίερς – Γιούτα Τζαζ
NBA

02:30
FOX SPORTS

Chiefs – Chargers
NFL

03:25
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 1

Σπάρτα Ρότερνταμ – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Μπαρτσελόνα – Γκραν Κανάρια
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 7

Βερόνα – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 5

Τόφας – Φενέρμπαχτσε
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
COSMOTE SPORT 3

Γκρόιτερ Φιρτ – Ντάρμσταντ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα
Super League

15:00
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο
Α1 Μπάσκετ

15:00
ERT.GR

Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας
Football League

15:00
NOVASPORTS 4

Άλκμααρ – Άγιαξ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 2

Μπολόνια – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Φιορεντίνα – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Σαμπντόρια – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Κροτόνε – Κιέβο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Γουέστ Μπρομ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Ανόβερο – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ3

Άρης – ΟΦΗ
Football League

17:00
ΕΡΤ1

Προμηθέας – Κολοσσός
Α1 Μπάσκετ

17:00
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Παναιτωλικός
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Λαμία – ΑΕΛ
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 5

Θέλτα – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Λαύριο
Α1 Μπάσκετ

17:30
ERT.GR

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας (5η μέρα)
Κολύμβηση

18:00
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας Copenhagen, Denmark
Κολύμβηση

18:00
COSMOTE SPORT 6

Αρμάνι Μιλάνο – Καντού
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 1

Μπόρνμουθ – Λίβερπουλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Μπενεβέντο – Σπαλ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Ξάνθη – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Εσπανιόλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

Panthers – Packers
NFL

20:00
COSMOTE SPORT 8

Σπόρτινγκ – Πορτιμονένσε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Ντεπορτίβο λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Αταλάντα – Λάτσιο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Λιόν – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Νορθ Καρολάινα – Τενεσί
NCAA

22:00
COSMOTE SPORT 8

Τοντέλα – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:15
COSMOTE SPORT 4

Τορόντο Ράπτορς – Σακραμέντο Κινγκς
NBA

22:30
FOX SPORTS

Seahawks – Rams
NFL

23:30