To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 13 Ιανουαρίου

0
80
FOX

Butler – Marquette
NCAA

01:30
COSMOTE SPORT 7

VCU – Ντέιτον
NCAA

02:00
COSMOTE SPORT 4

Μιλγουόκι Μπακς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA

03:00
FOX

Coyotes – Oilers
NHL

04:00
EUROSPORT

ATP 250, Sydney
Τένις

10:00
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 1

Κάρντιφ – Σάντερλαντ
Championship Αγγλίας

14:30
NOVASPORTS 3

Ξάνθη – Πλατανιάς
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Παλαιό Φάληρο – Απόλλων
Α1 Πόλο

15:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγάρδη – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

Κόροιβος – Κύμη
Basket League

16:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός – Τρίκαλα
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 8

Ανόβερο – Μάιντς
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Άουγκσμπουργκ – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Βέρντερ – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Λέστερ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ2

Ηρακλής Χαλκίδας – Κηφισιά
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Μίντλεσμπρο – Φούλαμ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Ρεν – Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Λαύριο – Προμηθέας
Basket League

18:30
FOX

Seton Hall – Georgetown
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7

Ιστανμπούλ Μπουγιουκσεχίρ – Φενέρμπαχτσε
Basketball Super League

19:15
NOVASPORTS 4

Νότιγχαμ Φόρεστ – Άστον Βίλα
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός – Παναθηναϊκός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Ατλέτικο Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ2

Ολυμπιακός – Ανόβερο
Champions League Πόλο

20:30
FOX

Xavier – Creighton
NCAA

21:00
NOVASPORTS 1

Μονπελιέ – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 8

Μπολόνια – Ρέτζο Εμίλια
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 5

Μπράγκα – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
FOX

Eagles – Falcons
NFL

23:35