Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 20 Ιανουαρίου

0
86
EUROSPORT 2

Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

02:00
EUROSPORT

Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

02:00
FOX

Capitals – Canadiens
NHL

02:30
COSMOTE SPORT 4

Γιούτα Τζαζ – Νιου Γιορκ Νικς
NBA

05:30
EUROSPORT

Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

10:15
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Μπράιτον – Τσέλσι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – Λεβαδειακός
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Άρης – ΑΕ Καραϊσκάκης
Football League

15:00
ΕΡΤ1

Κύμη – ΑΕΚ
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – Ρέθυμνο
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Άρης – Κολοσσός
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χόφενχαϊμ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Φράιμπουργκ – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Γκλάντμπαχ – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Βόλφσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Μάιντς – Στουτγάρδη
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Νίκη Αιγινίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Volley League

17:00
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Άστον Βίλα – Μπάρνσλι
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – Κέρκυρα
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Ντεπορτίβο λα Κορούνια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Ναντ – Μπορντό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – Κόροιβος
Α1 Μπάσκετ

18:30
FOX SPORTS

Seton Hall – Xavier
NCAA

19:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – ΑΕΚ
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Αμβούργο – Κολονία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι – Νιουκάστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Κάρντιφ
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα – Τσάβες
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 3

Ρεν – Ανζέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

Ρέτζο Εμίλια – Αβελίνο
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 4

Κλίβελαντ Καβαλίερς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
NBA

22:30