Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 27 Ιανουαρίου

0
90
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
COSMOTE SPORT 4

Σαν Αντόνιο Σπερς – Φιλαντέλφια 76ερς
NBA

03:30
EUROSPORT

Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

10:30
EUROSPORT

Αυστραλιανό Όπεν
Τένις

13:00
COSMOTE SPORT 2

Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Κάιζερσλαουτερν – Φορτούνα Ντίσελντορφ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
NOVASPORTS 1

Πίτερμπρο – Λέστερ
Κύπελλο Αγγλίας

14:30
NOVASPORTS 3

Κέρκυρα – Πλατανιάς
Super League

15:00
ΕΡΤ3

ΑΕ Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Απόλλων – ΠΑΟΚ
Α1 Πόλο

15:30
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – ΑΕΚ
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – ΓΣΛ Φάρος
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Ρέθυμνο – Κολοσσός
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Κύμη – Λαύριο
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 1

Μπάγερν Μονάχου – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Λειψία – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Στουτγάρδη – Σάλκε
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Κολονία – Άουγκσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Τσιβιτανόβα – Μόντενα
Βόλεϊ

16:30
NOVASPORTS 4

Μπρίστολ Σίτι – ΚΠΡ
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

Απόλλων Σμύρνης – Παναθηναϊκός
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Μονπελιέ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Προμηθέας – ΠΑΟΚ
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 1

Σασουόλο – Αταλάντα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Τρεντίνο – Περούτζα
Βόλεϊ

19:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Λαμία
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Χιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Νιούπορτ – Τότεναμ
Κύπελλο Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 3

Τβέντε – Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 4

Μετς – Νις
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Butler – St. John’s
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Ρεάλ Σοθιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Λίβερπουλ – Γουέστ Μπρομ
Κύπελλο Αγγλίας

21:45
COSMOTE SPORT 1

Κιέβο – Γιουβέντους
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
EUROSPORT

Six-day Track Championship Berlin, Germany
Ποδηλασία

22:15