Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 3 Φεβρουαρίου

0
124
FOX SPORTS

Penguins – Capitals
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 4

Φιλαντέλφια 76ερς – Μαϊάμι Χιτ
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 3

Χάιντενχαϊμ – Ζανκτ Πάουλι
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Σεβίλλη
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι – Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Βέροια – Δόξα Δράμας
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Ξάνθη
Super League

15:00
ΕΡΤ2

ΠΑΟΚ – Γλυφάδα
Α1 Πόλο

15:30
EUROSPORT

Volta a la Comunitat Valenciana, Spain
Ποδηλασία

15:30
COSMOTE SPORT 6

Γαλατάσαραϊ – Νταρουσάφακα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:00
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα cyclocross Valkenburg, Netherlands
Ποδηλασία

16:00
ΕΡΤ1

Λαύριο – Τρίκαλα
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός – Πανιώνιος
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – Προμηθέας
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μάιντς – Μπάγερν Μονάχου
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Χέρτα – Χόφενχαϊμ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Φράιμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Σάλκε – Βέρντερ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Χάντερσφιλντ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Άρης
Α1 Μπάσκετ

17:00
ΕΡΤ2

Ηρακλής Χαλκίδας – Παμβοχαϊκός
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Λιντς – Κάρντιφ
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ – Πανιώνιος
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Βιγιαρεάλ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Λιλ – Παρί Σεν Ζερμέν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Κόροιβος – Ρέθυμνο
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 7

Σαμπντόρια – Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS

Butler – DePaul
NCAA

19:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Λειψία
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Θέλτα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Γουλβς – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα – Ρίο Άβε
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Τσβόλε
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
EUROSPORT 2

Six-day Track Championship Copenhagen, Denmark
Ποδηλασία

21:00
NOVASPORTS 3

Νις – Τουλούζ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Marquette – Providence
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ – Κροτόνε
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Κλίπερς – Σικάγο Μπουλς
NBA

22:30
COSMOTE SPORT 5

Πόρτο – Μπράγκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30