Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 4 Φεβρουαρίου

0
76
FOX

Stanford – Oregon
NCAA

00:00
COSMOTE SPORT 7

Oklahoma – Texas
NCAA

01:15
FOX

Devils – Penguins
NHL

02:00
COSMOTE SPORT 8

Φενέρμπαχτσε – Αναντολού Εφές
Basketball Super League

12:00
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Λεγανές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 6

Μπιλμπάο – Φουενλαμπράδα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
COSMOTE SPORT 7

Βερόνα – Ρόμα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 3

Ντάρμσταντ – Ντούισμπουργκ
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ2

Παναθηναϊκός – Κηφισιά
Volley League

15:00
ΕΡΤ3

Άρης – Σπάρτη
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

ΠΑΣ Γιάννινα – ΠΑΟΚ
Super League

15:00
NOVASPORTS 4

Φένλο – Φέγενορντ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
COSMOTE SPORT 6

Ουντινέζε – Μίλαν
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 5

Γιουβέντους – Σασουόλο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα cyclocross: Valkenburg, Netherlands
Ποδηλασία

16:00
EUROSPORT

Volta a la Comunitat Valenciana, Spain
Ποδηλασία

16:00
COSMOTE SPORT 8

Αταλάντα – Κιέβο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Μπολόνια – Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας – Νιουκάστλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός – Κύμη
Basket League

16:30
NOVASPORTS 2

Λαμία – Ατρόμητος
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Λεβαδειακός – Κέρκυρα
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
EUROSPORT 2

Six-day Track Championship: Copenhagen, Denmark
Ποδηλασία

17:30
NOVASPORTS 4

Άγιαξ – Μπρέντα
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός
Basket League

18:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Τότεναμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Αμβούργο – Ανόβερο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Χιρόνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Super League

19:30
FOX

Capitals – Knights
NHL

19:30
COSMOTE SPORT 7

Μπασκόνια – Μπαρτσελόνα
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 8

Εστορίλ – Σπόρτινγκ
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Λος Άντζελες Λέικερς
NBA

21:00
COSMOTE SPORT 1

Μπενεβέντο – Νάπολι
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μονακό – Λιόν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00