Ζωντανή ενημέρωση αγώνων Κυριακής 4 Φεβρουαρίου

0
108

Το αθλητικό site της Λακωνίας isports.gr αποτελεί και τη φετινή αγωνιστική περίοδο το μοναδικό ΜΜΕ του Νομού που θα σας ενημερώνει ζωντανά για την εξέλιξη των αγώνων της Football League όπου αγωνίζεται η Σπάρτη, των αγώνων που θα δώσει η γυναικεία ομάδα του Νομού, οι Καρυάτιδες στη Β’ Εθνική, των αγώνων του 5ου ομίλου της Γ’ Εθνικής όπου αγωνίζεται ο Αστέρας Βλαχιώτη, και τα τοπικά πρωταθλήματα της Λακωνίας.  Ενημερώνετε την σελίδα ανά τακτά χρονικά διαστήματα.  Όλοι οι αγώνες έχουν κοινή ώρα έναρξης τις 15:00.

Football League

Άρης 1 – 0 τελικό Σπάρτη (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Δεληζήσης το 1 – 0 στο 73′.

Άρης: Αναγνωστόπουλος, Τζανακάκης, Σόουζα, Δεληζήσης, Βαλεριάνος, Ιντζίδης, Μουμίν, Πλατέλλας, Χαντί, Μπαστακός, Κάσσος.

Σπάρτη: Γιακουμής, Ζουλιώτης, Νιάρος, Βοσνακίδης, Οικονομόπουλος, Παναγιώτου, Τζιμόντζι, Τριανταφυλλάκος, Γουόρντεν, Ράντι, Ράνος.

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Παναχαϊκή 1 – 1 τελικό Πανσερραϊκός (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Ρ

Εργοτέλης 1 – 0 τελικό Αναγέννηση Καρδίτσας (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ρ

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Απόλλων Λάρισας 1 – 0 τελικό Απόλλων Πόντου (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Ρ

 

StoiximanNovibet, VistaBet.grsportingbet

Γ’ Εθνική

Αστέρας Βλαχιώτη 2 – 0 τελικό Τσικλητήρας Πύλου  (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σαμπατάκος το 1 – 0, Μπριλλάκης το 2 – 0, 

Αστέρας Βλαχιώτη: Παλιουρας, Μπριλάκης, Σταμογιάννος, Χρήστου, Τσουκαλάς, Τσιμικλής, Κόντης, Σαμπατάκος, Tonchev, Σαραντόπουλος, Μαναριώτης

Διαγόρας Βραχνεϊκων 0 – 4 τελικό Αστέρας Αμαλιάδας  (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Μπαρμπαρούσης το 0 -1 στο 45′, Κέρι το 0 – 2 στο 48′,

ΠΑΟ Βάρδας 4 – 3 τελικό Καλαμάτα  (1 – 3 ημίχ)

Γκολ: 4′ Ρονκάτο το 0 – 1 στο 4′, Αθανασόπουλος το 0 – 2 στο 8′, Αθανασόπουλος το 0 – 3 στο 21′,

Λιόσης με πέναλτι το 1 – 3 στο 44′, Ντόμας το 2 – 3 στο 59′, Κωνσταντινίδης το 3 – 3 στο 78′, 

Πανηλειακός 1 – 0 τελικό Ζάκυνθος  (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σωτηρόπουλος το 1 – στο 50′.

Τοπικά Λακωνίας

A.E. Πελλάνας Καστορείου 5 – 0 τελικό Α.Ο. Αγγελώνας (3 – 0 ημίχ)

Γκολ: Μπίζος, Σικαλόπουλος, Χαλίλι,

Χαμένο πέναλτι ο Αναστασάκος.

Ατρόμητος Συκέας 3 – 1 τελικό Άμιλλα Αγίου Ιωάννη  (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Κοντάκος Μ. το 1 – 0, Ρουμπής το 2 – 0 στο 20′, Ρουμπής το 3 – 0,

το 3 – 1.

Α.Ο. Δαφνίου 5 – 2 τελικό Α.Ο. Κροκεών (3 – 1 ημίχ)

Γκολ: Σουρτζής το 1 – 0 στο 7′, Βενολιάς 1 – 1 στο 15′, Τσαρούχας Δημ, το 2 – 1 στο 20′, 

Τσαρούχας Σπ. το 3 – 1 στο 43′, Τσαρούχας Σπ. το 4 – 1, Γιαννόπουλος Ν. το 5 – 1.

Α.Ο. Αγ. Βασιλείου Γυθείου 2 – 1 τελικό Εθνικός Βατίκων

Γκολ: το 1 – 0, Παπουλής το 1 – 1,

Α.Ε. Λογκανίκου 2 – 2 τελικό Α.Ο. Μυρτέας  (1 – 1 ημίχ)

Γκολ: το 0 – 1, Μάρκου το 1 – 1, Ζαβος το 2 – 2.

Βοίας Νεάπολης 2 – 0 τελικό Ταξιάρχες Νιάτων  (2 – 0 ημίχ)

Γκολ: Λιβανός Κ. το 1 – 0, Λιβανός Π το 2 – 0, 

Α.Ο. Ελίκας 0 – 2 τελικό Λεωνίδας Σπάρτης (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κοστόβ το 0 – 1, Κανιάδας το 0 – 2,