Γ’ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής 11 Φεβρουαρίου

0
61

1ος όμιλος – 16η αγωνιστική

Ορφέας Ξάνθης-ΑΕ Διδυμότειχου 5-0 
Καβάλα-Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2 
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής-Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-3
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Δόξα Προσκυνητών 1-0 
Νέστος Χρυσούπολης-Άρης Αβάτου 0-1 
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Ορφανού 1-0 

2ος όμιλος – 23η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου-Νάουσα ΑΝΑΒΟΛΗ (Αναβλήθηκε η αναμέτρηση του Άρη Παλαιοχωρίου με τον ΦΑΣ Νάουσα, λόγω ακαταλληλότητας του αγωνιστικού χώρου. Σύμφωνα με τον ΚΑΠ, οι δύο ομάδες θα βρεθούν και πάλι τη Δευτέρα την ίδια ώρα!)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Αγροτικός Αστέρας 2-2 
Καμπανιακός-Μακεδονικός 0-2 
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΕ Καρίτσας 2-0 
Ηρακλής-ΑΟ Καρδίας 2-1 
Πιερικός-Εδεσσαϊκός 1-1 
ΑΠΕ Λαγκαδά-Κιλκισιακός ΑΝΑΒΟΛΗ (Αναβλήθηκε η αναμέτρηση ΑΠΕ Λαγκαδά με Κιλκισιακό, λόγω ακαταλληλότητας του αγωνιστικού χώρου. Σύμφωνα με τον ΚΑΠ, οι δύο ομάδες θα βρεθούν ξανά τη Δευτέρα την ίδια ώρα, αλλά η κατάσταση του γηπέδου είναι πολύ πιθανό να μην το επιτρέψει και πάλι!)

Ρεπό: Φίλιππος Αλεξάνδρειας

3ος όμιλος – 19η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Φούφα 2-1  (14:00)
Θεσπρωτός-Καστοριά 0-3 α.α
Τηλυκράτης Λευκάδας-Πανλευκάδιος 0-0 
Νέος Αμφίλοχος-Εθνικός Φιλιππιάδας 3-0 
Ερμής Αμυνταίου-Αστέρας Παραποτάμου 5-1 
ΑΕΠ Καραγιαννίων-Δόξα Κρανούλας 0-0 

Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

4ος όμιλος – 19η αγωνιστική

ΝΠΣ Βόλος-Νίκη Βόλου 1-1  (Σάββατο 10/2-15:00)
Αστέρας Ιτέας-ΑΠΟΚ Βελούχι 6-2 
Αμβυσσεάς Διστόμου-Θήβα 2-1 
Ρήγας Φεραίος-ΓΣ Αλμυρού 2-1 
Ολυμπιακός Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων 1-0 
Οπούντιος Μαρτίνου-Διγενής Νεοχωρίου 1-2 

Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

5ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας 1-1 
Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη 2-1 
Λεωνίδιο-Διαγόρας Βραχνέικων 0-0 
Ζάκυνθος-ΠΑΟ Βάρδας 0-1 
Αχαϊκή-Παναρκαδικός 1-1 
Πανηλειακός-Παλληξουριακός 1-1 

6ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Κερατσίνι-Διαγόρας 1-0  (Σάββατο 10/2-15:00)
Ιάλυσος-Ιωνικός 1-1 
ΑΟ Ζευγολατιό-ΑΟ Λουτράκι 1-0 
Προοδευτική-Πέλοπας Κιάτου 3-2 
Ασπρόπυργος-Εθνικός 2-0 

Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Ερμιονίδα-Διαγόρας Αγίας Παρασκευής 2-1  (13:00)
Ερμής Κιβερίου-Χαλκίδα 4-0 
Αήττητος Σπάτων-Παναργειακός 4-0 
Ταμυναϊκός-Πανθηραϊκός 1-4 
Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 0-0 

Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

8ος όμιλος – 15η αγωνιστική

Ηρόδοτος-Ερμής Ζωνιανών 2-0 
ΑΟ Παλαιοχώρας-Άγιος Ιερόθεος 2-0 
Αιγάλεω-Ηλυσιακός 1-1 
Φωστήρας-ΟΦ Ιεράπετρας 1-0

ΑΕ Μυλοποτάμου-Ατσαλένιος