Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 11 Φεβρουαρίου

0
101
COSMOTE SPORT 4

Μπρούκλιν Νετς – Νιου Ορλίνς Πέλικανς 
NBA

01:00
FOX SPORTS

Lightning – Kings 
NHL

02:00
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ-Μικτό διπλό 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
EUROSPORT

Σνόουμπορντ, Slopestyle ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:40
ΕΡΤ2

Σνόουμπορντ, Slopestyle ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι Κατάβαση ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
ΕΡΤ2

Αλπικό σκι Κατάβαση – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:45
EUROSPORT

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Σύντομο πρόγραμμα γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:30
EUROSPORT

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:45
EUROSPORT

Cross country, 15 χλμ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:15
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Φινλανδία – ΗΠΑ (γυναίκες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας, 5000μ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:05
EUROSPORT 2

Δίαθλο, 10 χλμ σπριντ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Ζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
EUROSPORT

Δίαθλο 10 χλμ σπριντ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:05
NOVASPORTS 1

Άγιαξ – Τβέντε 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 7

Σασουόλο – Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Μπαρτσελόνα – Μπιλμπάο 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

13:30
NOVASPORTS 3

Άστον Βίλα – Μπέρμιγχαμ 
Championship Αγγλίας

14:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
COSMOTE SPORT 1

Χάντερσφιλντ – Μπόρνμουθ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 6

Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

14:15
COSMOTE SPORT 3

Άουε – Ίνγκολσταντ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
ΕΡΤ2

Λουτζ Απλό ανδρών – 4ος γύρος 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
EUROSPORT

Λουτζ Απλό ανδρών – 4ος γύρος 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
NOVASPORTS 2

Απόλλων Σμύρνης – Λεβαδειακός 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή 
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 5

Ίντερ – Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Σαμπντόρια – Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Τορίνο – Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάστλ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:15
COSMOTE SPORT 6

ATP 250 Σόφια, τελικός 
Τένις

17:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Αστέρας Τρίπολης 
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Παναιτωλικός – Πλατανιάς 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ1

Greek Stars – Rest of the World / Διαγωνισμός τριπόντων – καρφωμάτων 
All Star Game

18:00
ΕΡΤ2

Πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού 2η μέρα 
Στίβος

18:00
COSMOTE SPORT 5

Τσάβες – Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 4

Κρεμόνα – Βενέτσια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1

Σαουθάμπτον – Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ – Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS

Blues – Penguins 
NHL

19:00
ACTION 24

Λίνγκμπι – Μπρόντμπι 
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
NOVASPORTS 1

Ατρόμητος – Ολυμπιακός 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 8

Ρεάλ Μαδρίτης – Τενερίφη 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 4

Σάρλοτ Χόρνετς – Τορόντο Ράπτορς 
NBA

20:00
COSMOTE SPORT 7

Σπόρτινγκ – Φεϊρένσε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 6

Φλένσμπουργκ – Βίβε Κίελτσε 
Χάντμπολ

20:00
COSMOTE SPORT 1

Ρόμα – Μπενεβέντο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Λιόν – Ρεν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Μπόστον Σέλτικς – Κλίβελαντ Καβαλίερς 
NBA

22:30