Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τρίτης 13 Φεβρουαρίου

0
74
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ Μικτό διπλό – Μικρός τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
FOX SPORTS

Maple Leafs – Lightning
NHL

02:00
EUROSPORT

Σνόουμπορντ Halfpipe γυναικών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:40
ΕΡΤ2

Σνόουμπορντ Halfpipe γυναικών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00
COSMOTE SPORT 4

Γιούτα Τζαζ – Σαν Αντόνιο Σπερς
NBA

04:00
COSMOTE SPORT 7

Μπέιλορ – Τέξας
NCAA

04:00
EUROSPORT

Σνόουμπορντ Halfpipe γυναικών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
ΕΡΤ2

Αλπικό σκι Σύνθετο ανδρών – Προκριματικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30
EUROSPORT

Αλπικό σκι Σύνθετο ανδρών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30
EUROSPORT

Σνόουμπορντ Halfpipe ανδρών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00
ΕΡΤ2

Σνόουμπορντ Halfpipe ανδρών – Προκριματικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι Σύνθετο ανδρών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:00
ΕΡΤ2

Αλπικό σκι Σύνθετο ανδρών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Καναδάς – Φινλανδία (γυναίκες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:25
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Καναδάς – Φινλανδία (γυναίκες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
EUROSPORT

Cross country Σπριντ γυναικών – Προκριματικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας 500μ γυναικών – Προημιτελικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:45
ΕΡΤ2

Πατινάζ ταχύτητας 500μ γυναικών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament
Τένις

12:00
EUROSPORT

Λουτζ Απλό γυναικών – 3ος γύρος
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:30
EUROSPORT

Cross country Σπριντ γυναικών – Προημιτελικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου ΗΠΑ – Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας (γυναίκες)
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ Μικτό διπλό – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:15
ΕΡΤ2

Ρέθυμνο – ΑΕΚ
Α1 Μπάσκετ

15:30
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – Ολυμπιακός
Α1 Μπάσκετ

18:00
COSMOTE SPORT 8

ΠΑΟΚ – Χάλκμπανκ
Champions League Βόλεϊ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Ερυθρός Αστέρας – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Europa League

19:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament
Τένις

20:30
COSMOTE SPORT 2

Γιουβέντους – Τότεναμ
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1

Βασιλεία – Μάντσεστερ Σίτι
Champions League