Γ’ Εθνική: Διαιτητές αγώνων Σαββάτου 17 Φεβρουαρίου

0
79

Οι διαιτητές που θα διευθύνουν τους αγώνες του Σαββάτου 17 Φεβρουαρίου στους ομίλους της Γ’ Εθνικής.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Διδυμοτείχου – Ελπίς Σκουτάρεως: Δρακίδης (Θράκης), Δανδανίδης (Θράκης), Γκιόση (Θράκης).

Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Ορφέας Ξάνθης: Τεβεκέλης (Μακεδονίας), Φράγιος (Μακεδονίας), Τυριακίδης (Μακεδονίας).

Δόξα Προσκυνητών – Καβάλα: Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Εμπλιούκ (Ξάνθης), Εμίν Κεχαγιά (Ξάνθης).

Άρης Αβάτου – Μ. Αλέξανδρος Καρπερής: Ψωμόπουλος (Καβάλας), Τσακίρης (Δράμας), Χασιώτης (Δράμας).

Αετός Ορφανού – Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου: Χαψάς (Σερρών), Αναστασιάδης (Σερρών), Οικονομίδης (Δράμας).

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης: Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Γκοντολιάς (Ξάνθης).

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων – Άρης Παλαιοχωρίου: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Δράγος (Φλώρινας), Δούμτσης (Φλώρινας).

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας: Δραγάτης (Χαλκιδικής), Χριστάκογλου (Χαλκιδικής), Μαλανδρής (Χαλκιδικής).

ΑΕ Καρίτσας – Πιερικός: Μαλούτας (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας), Χριστοδούλου (Ημαθίας).

ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά: Παλιούρας (Μακεδονίας), Τασόπουλος (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας).

Κιλκισιακός – ΑΣΦ Αλεξάνδρεια: Μαμασούλας (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας), Κωνσταντίν (Μακεδονίας).

Μακεδονικός – Ηρακλής: Δραγούσης (Κιλκίς), Καμπούρης (Σερρών), Κρυωνάς (Σερρών).

Νάουσα – Καμπανιακός: Κατεριάδης (Πέλλας), Δεμερτζής (Πέλλας), Αρέστης (Πέλλας).

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Λευκίμμη – ΑΕ Ποντίων Κοζάνης: Ζαμπαλάς (Ηπείρου), Κόλλιας (Ηπείρου), Κοττορός (Ηπείρου).

Δόξα Κρανούλας – Θεσπρωτός: Ρούσσος – Μπεκερτζής (Πρέβεζας), Κέφης (Πρέβεζας), Ντομάρης (Πρέβεζας).

Εθνικός Φιλιππιάδας – Σκουφάς Κομποτίου: Γιούργας (Κέρκυρας), Μιχαλάς (Κέρκυρας), Κακατσίδης (Αιτωλοακαρνανίας).

Πανλευκάδιος – Ερμής Αμυνταίου: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας), Τίκας Δ. (Θεσπρωτία), Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας).

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας: Βρέσκας (Πιερίας), Θεοδώρου (Πιερίας), Παπαδάκης (Ημαθίας).

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΝΠΣ Βόλος – Οπούντιος Μαρτίνου: Τσιοφλίκη (Λάρισας), Καραγιάννης (Λάρισας), Νάκας (Λάρισας).

Βελούχι – Ρήγας Φεραίος: Ματσούκας (Αιτωλοακαρνανίας), Γαλανόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας), Κουτρομάνος (Αιτωλοακαρνανίας).

Αλμυρός – ΑΟ Σελλάνων: Λαθύρης (Φθιώτιδας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Γάκος (Φθιώτιδας).

Θήβα – Ολυμπιακός Βόλου: Ζαχαρόπουλος (Αν. Αττικής), Βιντσετζάτος (Αν. Αττικής), Κεφαλιάκος (Πειραιά).

Διγενής Νεοχωρίου – Αστέρας Ιτέας: Καρατέρπος (Κοζάνης), Ιωαννίδης (Κοζάνης), Εμμανουήλ (Κοζάνης).

Νίκη Βόλου – Αμβρυσσέας Διστόμου: Πολυχρόνης (Πιερίας), Ταγκαλίδης (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας).

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Καλαμάτα – Τσικλητήρας Πύλου: Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας).

Διαγόρας Βραχναίικων – Αχαϊκή: Σταυρόπουλος (Ηλείας), Καραμέρος (Ηλείας), Λιάπης (Ηλείας).

ΠΑΟ Βάρδας – Παλληξουριακός: Λιάρος (Λακωνίας), Παναγάκος (Λακωνίας), Ροζάκης (Λακωνίας).

Αστέρας Βλαχιώτη – Ζάκυνθος: Ανδριανός (Αχαΐας), Γεωργακόπουλος (Αχαΐας), Σωτηρόπουλος (Αχαΐας).

Παναρκαδικός – Πανηλειακός: Ρούσσος (Κορινθίας), Σπηλιώτης (Κορινθίας), Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας).

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Ασπρόπυργος – Προοδευτική: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής), Πολυχρονιάδης (Αν. Αττικής), Πετρίδης (Χίου).

Διαγόρας Ρόδου – ΑΣ Ρόδος: Μιχαηλίδης (Βοιωτίας), Παγούρας (Βοιωτίας), Σοφός (Βοιωτίας).

Ιωνικός – Λουτράκι: Γρίμμας (Αθηνών), Αραβίδης (Αθηνών), Κασιμάτης (Αθηνών).

Εθνικός – Ιάλυσος Ρόδου: Βεργέτης (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου (Αρκαδίας), Νίκα (Αρκαδίας).

Πέλοπας Κιάτου – Κερατσίνι: Χαλδαίος (Αθηνών), Λιαμπότης (Αθηνών), Στάμος (Αθηνών).

 

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ταμυναϊκός Αλιβερίου – Αήττητος Σπάτων: Φίτσας (Δ. Αττικής), Πλάκας (Δ. Αττικής), Χαντζίκος (Δ. Αττικής).

Πανθηραϊκός – Ερμιονίδα: Ψυχούλας (Βοιωτίας), Δελλής (Βοιωτίας), Παπαδημητρόπουλος (Βοιωτίας).

Θύελλα Ραφήνας – Τρίγλια Ραφήνας: Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Κορτέσης (Αθηνών), Καλλής (Αν. Αττικής).

Διαγόρας Αγ. Παρασκευής – Χαλκίδα: Ντουμιτρέσκου (Πειραιά), Παγουρτζής (Πειραιά), Φαγκρίδας (Πειραιά).

Παναργειακός – Αιολικός: Γκαμάρης (Αθηνών), Δέτση (Αθηνών), Τζιλίρης (Πειραιά).

 

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Παλαιόχωρα – Ηρόδοτος: Φώτης (Εύβοιας), Πριονάς (Εύβοιας), Καφεσσάκης (Λασιθίου).

Ιεράπετρα – Ατσαλένιος: Τσαγκαράνης (Χανίων), Λιοδάκης (Ρεθύμνου), Μαυρεδάκης (Ρεθύμνου).

Ηλυσιακός – Κηφισιά: Κάτοικος (Αθηνών), Τσολακίδης (Αθηνών), Ψύλλος (Λέσβου).

Ερμής Ζωνιανών – Αιγάλεω: Ρατσιάτος (Αργολίδας), Κρέτσιμος (Δ. Αττικής), Αναστασάκης (Χανίων).

Αγ. Ιερόθεος – Φωστήρας: Μαχαίρας (Αθηνών), Σταύρογλου (Αθηνών), Νικολάου (Αθηνών).