Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 14 Φεβρουαρίου

0
90
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
FOX

Creighton – Bemidji State 
NCAA

03:00
COSMOTE SPORT 4

Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ – Κλίβελαντ Καβαλίερς 
NBA

03:00
ΕΡΤ2

Αλπικό σκι, Σλάλομ γυναικών – Προκριματικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:10
EUROSPORT

Σνόουμπορντ, Halfpipe ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:15
EUROSPORT

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Σύντομο πρόγραμμα ζευγαριών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
ΕΡΤ2

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Σύντομο πρόγραμμα ζευγαριών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Σουηδία – Ελβετία (γυναίκες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι Σλάλομ γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:40
EUROSPORT

Βορινό σύνθετο Gundersen 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:45
EUROSPORT

Κέρλινγκ Γυναίκες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:50
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ Γυναίκες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Κορέα – Ιαπωνία (γυναίκες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Κορέα – Ιαπωνία (γυναίκες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00
EUROSPORT

Βορινό σύνθετο Gundersen – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:30
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας 1000μ γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:45
ΕΡΤ2

Πατινάζ ταχύτητας 1000μ γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament 
Τένις

12:00
ΕΡΤ2

Δίαθλο 15 χλμ ατομική χρονομέτρηση γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:55
EUROSPORT

Δίαθλο 15 χλμ ατομική χρονομέτρηση γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Σλοβακία – Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι Σλάλομ γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:40
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου ΗΠΑ – Σλοβενία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:00
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15
EUROSPORT 2

Γύρος της Ανδαλουσίας, Ισπανία 
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 4

Παναθηναϊκός – ΓΣΛ Φάρος 
Α1 Μπάσκετ

17:00
ΕΡΤ2

Ελλάδα – Πορτογαλία 
Προκριματικά Eurobasket γυναικών

17:00
ΕΡΤ1

Άρης – Λαύριο 
Α1 Μπάσκετ

18:00
EUROSPORT 2

Γύρος του Αλγκάρβε, Πορτογαλία 
Ποδηλασία

18:00
ΕΡΤ1

Προμηθέας – Πανιώνιος 
Α1 Μπάσκετ

18:00
ΕΡΤ1

Κολοσσός – Κόροιβος 
Α1 Μπάσκετ

18:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament 
Τένις

20:30
COSMOTE SPORT 8

Τρεντίνο – Ζάκσα 
Champions League Βόλεϊ

21:30
NOVASPORTS 2

Σάλκε – Βόλφσμπουργκ 
Κύπελλο Γερμανίας

21:30
ΕΡΤ1

Ρεάλ Μαδρίτης – Παρί Σεν Ζερμέν 
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Παρί Σεν Ζερμέν 
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1

Πόρτο – Λίβερπουλ 
Champions League

21:45