Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 15 Φεβρουαρίου

0
63
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ, Γυναίκες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
FOX

Providence – Villanova 
NCAA

02:00
EUROSPORT

Σκέλετον, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:40
COSMOTE SPORT 4

Μπόστον Σέλτικς – Λος Άντζελες Κλίπερς 
NBA

03:00
ΕΡΤ2

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:30
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Super-G ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Ελεύθερο πρόγραμμα ζευγαριών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:30
EUROSPORT

Σνόουμπορντ, Snowboard cross ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:30
EUROSPORT

Cross country, 10 χλμ γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:20
ΕΡΤ2

Cross country, 10 χλμ κλασικό γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου: Νορβηγία – Σουηδία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500: World Tennis Tournament 
Τένις

12:00
EUROSPORT

Δίαθλο, 20 χλμ ατομική χρονομέτρηση ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:45
ΕΡΤ2

Πατινάζ ταχύτητας, 10.000μ ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
ΕΡΤ2

Δίαθλο, 20 χλμ ατομική χρονομέτρηση ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT

Λουτζ, Σκυταλοδρομία ομαδικού – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου: Ελβετία – Καναδάς (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:10
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30
EUROSPORT 2

Γύρος της Ανδαλουσίας: Ισπανία 
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αστάνα – Σπόρτινγκ 
Europa League

18:00
EUROSPORT 2

Γύρος του Αλγκάρβε, Πορτογαλία 
Ποδηλασία

18:00
ΕΡΤ1

Κύμη – ΠΑΟΚ 
Basket League

18:15
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ – Αταλάντα 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 8

Μαρσέιγ – Μπράγκα 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 7

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Ζάλτσμπουργκ 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 6

Σπαρτάκ Μόσχας – Αθλέτικ Μπιλμπάο 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 5

Λουντογκόρετς – Μίλαν 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 4

Έστερσουντ – Άρσεναλ 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 1

Λεπτό προς λεπτό 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 2

ΑΕΚ – Ντινάμο Κιέβου 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 8

Παρτίζαν – Βικτόρια Πλζεν 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 7

Στεάουα – Λάτσιο 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 6

Σέλτικ – Ζενίτ 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 5

Κοπεγχάγη – Ατλέτικο Μαδρίτης 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 4

Λιόν – Βιγιαρεάλ 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 3

Νάπολι – Λειψία 
Europa League

22:05