Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 16 Φεβρουαρίου

0
61
FOX SPORTS

Penguins – Kings 
NHL

02:00
ΕΡΤ2

Σκέλετον Απλό ανδρών – 3ος γύρος 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
EUROSPORT

Σκέλετον Άνδρες 
Ολυμπιακοί Αγώνες

02:30
ΕΡΤ2

Καλλιτεχνικό πατινάζ Σύντομο πρόγραμμα ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:30
EUROSPORT

Σκέλετον Άνδρες – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
COSMOTE SPORT 4

Μινεσότα Τίμπεργουλβς – Λος Άντζελες Λέικερς 
NBA

04:00
ΕΡΤ2

Σκέλετον Απλό ανδρών – 4ος γύρος 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:15
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου ΗΠΑ – Σλοβακία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT

Σνόουμπορντ Snowboard cross γυναικών – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:05
ΕΡΤ2

Σνόουμπορντ Snowboard cross γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:10
FOX SPORTS

UCLA – Oregon State 
NCAA

06:00
EUROSPORT

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Σύντομο πρόγραμμα ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00
ΕΡΤ2

Καλλιτεχνικό πατινάζ Σύντομο πρόγραμμα ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:15
EUROSPORT

Cross country 15 χλμ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:45
ΕΡΤ2

Cross country 15 χλμ κλασικό ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας – Σλοβενία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Ρωσία – Σλοβενία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:40
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας 5000μ γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:45
ΕΡΤ2

Freestyle σκι Aerials, γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament, προημιτελικά 
Τένις

13:30
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Φινλανδία – Νορβηγία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Φινλανδία – Νορβηγία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:05
EUROSPORT

Σκέλετον Γυναίκες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:15
EUROSPORT

Άλμα με σκι Άνδρες – Προκριματικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:45
ΕΡΤ3

Φοίβος Συκεών – Δούκας 
Χάντμπολ

16:00
EUROSPORT 2

Γύρος της Ανδαλουσίας, Ισπανία 
Ποδηλασία

16:30
EUROSPORT 2

Γύρος του Αλγκάρβε, Πορτογαλία 
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 5

Αρμάνι Μιλάνο – Καντού – Final Eight 
Κύπελλο Ιταλίας μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 8

Χάιντενχαϊμ – Μπόχουμ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

19:30
COSMOTE SPORT 7

Γκραν Κανάρια – Φουενλαμπράδα (Copa del Rey, προημιτελικά) 
Κύπελλο Ισπανίας Μπάσκετ

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament, προημιτελικά 
Τένις

20:30
COSMOTE SPORT 1

Χέρτα – Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 3

Μονακό – Ντιζόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Λέστερ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 
Κύπελλο Αγγλίας

21:45
COSMOTE SPORT 5

Μπρέσια – Μπολόνια – Final Eight 
Κύπελλο Ιταλίας μπάσκετ

21:45
NOVASPORTS 2

Τσέλσι – Χαλ 
Κύπελλο Αγγλίας

22:00
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα – Λεγανές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 7

Μπαρτσελόνα – Μπασκόνια (προημιτελικά) 
Κύπελλο Ισπανίας Μπάσκετ

22:30
COSMOTE SPORT 8

ATP 250 Όπεν Αργεντινής, προημιτελικά 
Τένις

23:45