Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 17 Φεβρουαρίου

0
86
EUROSPORT

Freestyle σκι Slopestyle, γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:40
ΕΡΤ2

Καλλιτεχνικό πατινάζ Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00
FOX SPORTS

Jets – Avalanche 
NHL

03:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι Super-G γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
COSMOTE SPORT 4

Rising Stars Challenge 
NBA All Star Game

04:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Ελεύθερο πρόγραμμα ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:45
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου Κορέα – Ελβετία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
ΕΡΤ2

Cross country Σκυταλοδρομία γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:20
EUROSPORT

Cross country 4 x 5 χλμ σκυταλοδρομία γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:30
EUROSPORT

Δίαθλο 12,5 χλμ μαζικής εκκίνησης γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
ΕΡΤ2

Δίαθλο 12,5 χλμ μαζικής εκκίνησης γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:10
COSMOTE SPORT 3

Ίνγκολσταντ – Ζανκτ Πάουλι 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας 1500μ γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας – Σεβίλλη 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
ΕΡΤ2

Άλμα με σκι Μεγάλος λόφος ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:25
NOVASPORTS 1

Σέφιλντ Γουένσντεϊ – Σουόνσι 
Κύπελλο Αγγλίας

14:30
EUROSPORT

Άλμα με σκι Άνδρες – 1ος γύρος 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα – Απόλλων Σμύρνης 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Σπάρτη – ΟΦΗ 
Football League

15:00
EUROSPORT

Σκέλετον Γυναίκες – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15
EUROSPORT

Άλμα με σκι Άνδρες – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30
COSMOTE SPORT 5

Σουηδία SS14 Vargasen 2 
WRC

16:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament, ημιτελικά 
Τένις

16:00
COSMOTE SPORT 1

Ουντινέζε – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας – ΗΠΑ (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

16:10
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Αμβούργο – Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Φράιμπουργκ – Βέρντερ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

Γύρος της Ανδαλουσίας, Ισπανία 
Ποδηλασία

16:30
ΕΡΤ2

Ηρακλής – Ολυμπιακός 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

ΚΠΡ – Μπόλτον 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ1

Ολυμπιακός – ΑΕΚ (Τελικός) 
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ

17:15
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης – Ατρόμητος 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Στρασμπούρ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT 2

Γύρος του Αλγκάρβε, Πορτογαλία 
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 1

Κιέβο – Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS

Butler – Providence 
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 5

Final Eight Ημιτελικά 
Κύπελλο Ιταλίας

19:00
COSMOTE SPORT 8

ATP 250, Όπεν Αργεντινής, ημιτελικά 
Τένις

19:00
NOVASPORTS 1

Λαμία – ΠΑΟΚ 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Χάντερσφιλντ – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Κύπελλο Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές – Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Ημιτελικά 
Κύπελλο Ισπανίας Μπάσκετ

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament, ημιτελικά 
Τένις

20:30
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Χέρενφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ – Γκινγκάμπ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Τζένοα – Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 5

Final Eight, Ημιτελικά 
Κύπελλο Ιταλίας μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 7

Ημιτελικά 
Κύπελλο Ισπανίας Μπάσκετ

22:30