Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Κυριακής 18 Φεβρουαρίου

0
103
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
FOX

Lightning – Devils 
NHL

02:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Γιγαντιαίο σλάλομ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:40
COSMOTE SPORT 4

All Star Saturday Night 
All Star Game

03:00
ΕΡΤ2

Αλπικό σκι, Γιγαντιαίο σλάλομ ανδρών – Προκριματικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:15
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Κατάβαση γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
EUROSPORT

Freestyle σκι, Slopestyle ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:15
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Γερμανία – Νορβηγία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
ΕΡΤ2

Freestyle σκι, Slopestyle ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00
FOX

USC – Oregon State 
NCAA

06:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Γιγαντιαίο σλάλομ ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:30
EUROSPORT

Cross country, 4 x 10 χλμ σκυταλοδρομία ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Τσεχία – Ελβετία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
EUROSPORT

Δίαθλο, 15 χλμ μαζικής εκκίνησης ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
COSMOTE SPORT 5

Σουηδία, SS19 Torsby Power Stage 
WRC

13:00
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 1

Τορίνο – Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 4

Νόριτς – Ίπσουιτς 
Championship Αγγλίας

14:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας, 500μ γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου, Σουηδία – Φινλανδία (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:10
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ – Ουνιόν Βερολίνου 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
EUROSPORT

Μπόμπσλεϊ, Διθέσιο ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
ΕΡΤ3

Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Πλατανιάς – ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

15:00
NOVASPORTS 5

Φέγενορντ – Χεράκλες 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

15:30
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:45
COSMOTE SPORT 8

Μίντεν – Χούτενμπεργκ 
Χάντμπολ

16:00
COSMOTE SPORT 5

Μπολόνια – Σασουόλο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Νάπολι – Σπαλ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Μπενεβέντο – Κροτόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
EUROSPORT 2

Γύρος της Ανδαλουσίας, Ισπανία 
Ποδηλασία

16:30
ΕΡΤ2

Παναθηναϊκός – Παμβοχαϊκός 
Volley League

16:30
COSMOTE SPORT 6

ATP 500: World Tennis Tournament, τελικός 
Τένις

16:30
COSMOTE SPORT 3

Άουγκσμπουργκ – Στουτγάρδη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 3

Λεβαδειακός – Παναιτωλικός 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης – Αθλέτικ Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ – Ξάνθη 
Super League

17:15
NOVASPORTS 5

Τσβόλε – Άγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
EUROSPORT 2

Γύρος του Αλγκάρβε, Πορτογαλία 
Ποδηλασία

18:00
NOVASPORTS 4

Ροτσντέιλ – Τότεναμ 
Κύπελλο Αγγλίας

18:00
COSMOTE SPORT 8

ATP 250: Όπεν Αργεντινής, τελικός 
Τένις

19:00
ACTION 24

Άαλμποργκ – Μπρόντμπι 
Πρωτάθλημα Δανίας

19:00
COSMOTE SPORT 1

Αταλάντα – Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 5

Μπρέσια-Τορίνο, τελικός 
Κύπελλο Ιταλίας μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ – Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – Πανιώνιος 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ – Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης 
Κύπελλο Ισπανίας Μπάσκετ

19:30
COSMOTE SPORT 6

Πόρτο – Ρίο Άβε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
FOX

Seton Hall – DePaul 
NCAA

20:00
COSMOTE SPORT 5

Daytona 500 
NASCAR Cup Series

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Μίλαν – Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ – Μπορντό 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00