Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Τετάρτης 21 Φεβρουαρίου

0
84
FOX SPORTS

Capitals – Lightning 
NHL

02:00
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ Γυναίκες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:00
EUROSPORT

Σνόουμπορντ Άνδρες – Προκριματικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:15
ΕΡΤ2

Καλλιτεχνικό πατινάζ Σύντομο πρόγραμμα γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι Κατάβαση γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες Νέων

03:30
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:00
EUROSPORT

Freestyle σκι Ski cross ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:15
EUROSPORT

Κέρλινγκ, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:45
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Μικρός τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Γυναίκες – Μικρός τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
EUROSPORT

Cross country Σπριντ ομαδικού γυναικών – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

10:00
EUROSPORT 2

Cross country Ομαδικό ταχύτητας – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00
EUROSPORT

Cross country Σπριντ ομαδικού γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας Καταδίωξη ομαδικού γυναικών – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
EUROSPORT

Μπόμπσλεϊ Γυναίκες – 3ος γύρος 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:40
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:25
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας Καταδίωξη ομαδικού γυναικών – Τελικοί 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
EUROSPORT

Μπόμπσλεϊ Γυναίκες – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:25
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:45
COSMOTE SPORT 8

Ντινάμο Καζάν – Χέμικ 
Champions League Βόλεϊ

18:00
COSMOTE SPORT 7

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Ερυθρός Αστέρας 
Europa League

19:00
COSMOTE SPORT 5

Λεγανές – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:45
COSMOTE SPORT 3

Εστορίλ – Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, Rio Open 
Τένις

21:30
COSMOTE SPORT 8

Περούτζα – Λατίνα 
SuperLega

21:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Champions League

21:45
COSMOTE SPORT 1

Σαχτάρ – Ρόμα 
Champions League

21:45
NOVASPORTS 1

Ντέρμπι – Λιντς 
Championship Αγγλίας

21:45