Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Πέμπτης 22 Φεβρουαρίου

0
116
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Σλάλομ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:40
FOX

Red Wings – Senators 
NHL

03:00
ΕΡΤ2

Αλπικό σκι, Σλάλομ ανδρών – Προκριματικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:10
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Κατάβαση γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
EUROSPORT

Freestyle σκι, Ski halfpipe ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30
ΕΡΤ2

Freestyle σκι, Halfpipe ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30
ΕΡΤ2

Σνόουμπορντ, Γιγαντιαίο σλάλομ – Προκριματικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:40
EUROSPORT

Σνόουμπορντ, Παράλληλο γιγαντιαίο σλάλομ ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:45
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Γυναίκες – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Σλάλομ ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:30
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου, Γυναίκες – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:45
EUROSPORT

Βορινό σύνθετο, Ομαδικό Gundersen 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:15
ΕΡΤ2

Πατινάζ ταχύτητας: 500μ ανδρών, 1000μ γυναικών, 5000μ σκυταλοδρομία ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00
EUROSPORT

Βορινό σύνθετο, Ομαδικό Gundersen – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:15
EUROSPORT

Δίαθλο, Σκυταλοδρομία γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:15
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ, Άνδρες – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:15
EUROSPORT

Κέρλινγκ, Άνδρες – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
COSMOTE SPORT 8

Λοκομοτίβ Μόσχας – Νις 
Europa League

18:00
NOVASPORTS 2

ΤΣΣΚΑ Μόσχας – Μπασκόνια 
Euroleague

19:00
NOVASPORTS 3

Φενέρμπαχτσε – Αρμάνι Μιλάνο 
Euroleague

19:45
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Νάπολι 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 8

Βικτόρια Πλζεν – Παρτίζαν 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 7

Ζενίτ – Σέλτικ 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 6

Λάτσιο – Στεάουα 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 5

Ατλέτικο Μαδρίτης – Κοπεγχάγη 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 4

Βιγιαρεάλ – Λιόν 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 2

Ντινάμο Κιέβου – ΑΕΚ 
Europa League

20:00
COSMOTE SPORT 1

Λεπτό προς λεπτό 
Europa League

20:00
NOVASPORTS 1

Ολυμπιακός – Βαλένθια 
Euroleague

21:00
NOVASPORTS 2

Ουνικάχα – Μακάμπι Τελ Αβίβ 
Euroleague

21:45
COSMOTE SPORT 7

Αθλέτικ Μπιλμπάο – Σπαρτάκ Μόσχας 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 5

Μίλαν – Λουντογκόρετς 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 8

Μπράγκα – Μαρσέιγ 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 3

Αταλάντα – Ντόρτμουντ 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 6

Άρσεναλ – Έστερσουντ 
Europa League

22:05
COSMOTE SPORT 4

Ζάλτσμπουργκ – Ρεάλ Σοθιεδάδ 
Europa League

22:05