Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα της Παρασκευής 23 Φεβρουαρίου

0
92
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, Rio Open 
Τένις

00:00
EUROSPORT

Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες – Σνόουμπορντ Big Air γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:15
ΕΡΤ2

Καλλιτεχνικό πατινάζ Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00
FOX SPORTS

Oregon State – Arizona 
NCAA

04:00
EUROSPORT

Αλπικό σκι, Κατάβαση γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:00
EUROSPORT

Καλλιτεχνικό πατινάζ, Ελεύθερο πρόγραμμα γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:30
COSMOTE SPORT 4

Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Λος Άντζελες Κλίπερς 
NBA

05:30
EUROSPORT

Freestyle σκι Ski cross γυναικών – Προημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:30
EUROSPORT

Αλπικό σκι Σλάλομ γυναικών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

07:40
EUROSPORT

Κέρλινγκ Άνδρες – Μικρός τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

08:35
ΕΡΤ2

Κέρλινγκ Άνδρες – Μικρός τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:30
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας 1000μ ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

11:45
EUROSPORT 2

Πατινάζ ταχύτητας 1000μ ανδρών – Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:00
EUROSPORT

Δίαθλο Σκυταλοδρομία ανδρών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:20
COSMOTE SPORT 1

Φάση των 16 
Κλήρωση Europa League

14:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:10
EUROSPORT

Κέρλινγκ Γυναίκες – Ημιτελικά 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:45
ΕΡΤ3

ΟΦΝ Ιωνίας – Φίλιππος Βέροιας (Κύπελλο γυναικών – Ημιτελικά) 
Χάντμπολ

17:30
ΕΡΤ1

Ελλάδα – Εσθονία 
Μπάσκετ: Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2019

18:30
NOVASPORTS 2

Χίμκι – Παναθηναϊκός 
Euroleague

19:00
COSMOTE SPORT 8

ATP 250: Delray Beach, προημιτελικά 
Τένις

19:30
COSMOTE SPORT 7

Γιαν Ρέγκενσμπουργκ – Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

19:30
NOVASPORTS 1

Αναντολού Εφές – Ζάλγκιρις 
Euroleague

19:30
COSMOTE SPORT 6

ATP 500: Rio Open, προημιτελικά 
Τένις

20:00
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Άρτας (Κύπελλο γυναικών – Ημιτελικά) 
Χάντμπολ

20:00
COSMOTE SPORT 1

Μάιντς – Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 1

Χαλ – Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 
Championship Αγγλίας

21:45
NOVASPORTS 5

Μπάμπεργκ – Ερυθρός Αστέρας 
Euroleague

21:45
NOVASPORTS 1

Στρασμπούρ – Μονπελιέ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης 
Euroleague

22:00
COSMOTE SPORT 2

Ντεπορτίβο λα Κορούνια – Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00