Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 24 Φεβρουαρίου

0
71
ACTION 24

Κέρλινγκ Άνδρες – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

00:00
EUROSPORT

Μπόμπσλεϊ, Τετραθέσιο ανδρών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

02:15
ΕΡΤ2

Σνόουμπορντ Big Air ανδρών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:00
COSMOTE SPORT 4

Χιούστον Ρόκετς – Μινεσότα Τίμπεργουλβς
NBA

03:00
FOX SPORTS

Blues – Jets
NHL

03:00
EUROSPORT

Σνόουμπορντ Big Air ανδρών – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

03:35
ΕΡΤ2

Αλπικό σκι Ομαδικό – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30
EUROSPORT

Αλπικό σκι Ομαδικό – Προημιτελικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

04:30
EUROSPORT

Σνόουμπορντ, Παράλληλο γιγαντιαίο σλάλομ γυναικών – Ημιτελικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

05:45
EUROSPORT

Cross country Μαζική εκκίνηση 50 χλμ ανδρών
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

06:45
EUROSPORT

Κέρλινγκ Άνδρες – Τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

09:30
EUROSPORT 2

Γύρος του Άμπου Ντάμπι
Ποδηλασία

12:45
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας Μαζική εκκίνηση γυναικών – Ημιτελικά
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

12:45
ΕΡΤ2

Πατινάζ ταχύτητας, Μαζική εκκίνηση
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Μικρός τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα – Έιμπαρ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ουνιόν Βερολίνου – Ζαντχάουζεν
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ – Στόουκ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα – Λεβαδειακός
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Τρίκαλα – Παναχαϊκή
Football League

15:00
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες – Μικρός τελικός
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15
ΕΡΤ2

Απόλλων – Εθνικός
Πόλο Ανδρών

15:30
COSMOTE SPORT 8

Χόφενχαϊμ – Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου – Χέρτα
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Στουτγάρδη – Άιντραχτ Φρανκφούρτης
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Ανόβερο – Γκλάντμπαχ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

World Tour Het Nieuwsblad, Belgium
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Πρέστον – Ίπσουιτς
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ2

ΠΑΟΚ – Φοίνικας Σύρου
Volley League

17:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος – Αστέρας Τρίπολης
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ3

Τελικός
Μπάσκετ – Κύπελλο Γυναικών

18:00
NOVASPORTS 3

Τουλούζ – Μονακό
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 6

Κίελ – Βίβα Κίελτσε
Χάντμπολ

18:30
FOX SPORTS

St. John’s – Seton Hall
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7

Μπολόνια – Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός – Λαμία
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ – Αμβούργο
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Φούλαμ – Γουλβς
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές – Λας Πάλμας
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ – Έβερτον
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Άλκμααρ – Σπάρτα Ρότερνταμ
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 3

Ναντ – Αμιάν
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Creighton – Villanova
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα – Ζιρόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ – Μπενεβέντο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

ATP 500 Rio Open, ημιτελικά
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 8

ATP 250 Delray Beach, ημιτελικά
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 5

Πάσος Φερέιρα – Μπενφίκα
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30