To αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 3 Μαρτίου

0
88
COSMOTE SPORT 8

ATP 500: Ακαπούλκο, ημιτελικά 
Τένις

02:00
FOX

Hurricanes – Devils 
NHL

02:30
COSMOTE SPORT 4

Ουάσινγκτον Ουίζαρντς – Τορόντο Ράπτορς 
NBA

03:00
COSMOTE SPORT 8

ATP 500: Ακαπούλκο, ημιτελικά 
Τένις

06:00
ΕΡΤ2

Μπέρμιγχαμ 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

12:00
FOX SPORTS

UK Open 
Γκολφ

14:00
COSMOTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ – Ζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Νυρεμβέργη – Γκρόιτερ Φιρτ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι – Έβερτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Πλατανιάς – Λαμία 
Super League

15:00
EUROSPORT 2

Strade Bianche, Italy 
Ποδηλασία

15:00
ΕΡΤ3

ΟΦΗ – Αναγέννηση Καρδίτσας 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Εθνικός – Γλυφάδα 
Πόλο Ανδρών

15:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος – Κύμη 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ – Τρίκαλα 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Λαύριο – Ρέθυμνο 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε – Χέρτα 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Βόλφσμπουργκ – Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Άιντραχτ Φρανκφούρτης – Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο – Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

ATP 500 Dubai Tennis Championships, τελικός 
Τένις

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ – Κολοσσός 
Α1 Μπάσκετ

17:00
ΕΡΤ2

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ 
Volley League

17:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ – Χάντερσφιλντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Νότιγχαμ Φόρεστ – Μπέρμιγχαμ 
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 1

Κέρκυρα – ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη – Αθλέτικ Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Τρουά – Παρί Σεν Ζερμέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Πανιώνιος – Κόροιβος 
Α1 Μπάσκετ

18:30
FOX SPORTS

Big East Wildcard 
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 4

Λάτσιο – Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ – Νιουκάσλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Λειψία – Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν – Ουτρέχτη 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Γουλβς – Ρέντινγκ 
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 2

Ατρόμητος – Ξάνθη 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές – Μάλαγα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ3

Κύπελλο Ελλάδος, Τελικός 
Βόλεϊ Γυναικών

20:00
ΕΡΤ2

Μπέρμιγχαμ 
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου

20:00
COSMOTE SPORT 6

Μπενφίκα – Μαρίτιμο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 3

Σεντ Ετιέν – Ντιζόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:15
EUROSPORT

Παγκόσμιο πρωτάθλημα Apeldoorn, Netherlands 
Ποδηλασία

21:15
COSMOTE SPORT 1

Νάπολι – Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης – Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Μπρέντα – Φέγενορντ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 5

Ρέτζο Εμίλια – Τρέντο 
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 7

World Tour Φορτ Λόντερντεϊλ, τελικός γυναικών 
Βόλεϊ

22:05
COSMOTE SPORT 8

Εστορίλ – Μπράγκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30