Α’ κατηγορία: Βαθμολογία, αναλυτικά στοιχεία 19ης αγωνιστικής

0
101

 

 ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1.Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ471815215316
 
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ421713315111
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣ391712324513
4.ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥ30179353423
5.ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ22176473738
6.ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.20176292933
7.ΜΟΛΑΪΚΟΣ18175392225
8.ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ17184591634
9.Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ131741121449
10.ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ121833121842
 
11.ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ91723121550


19η αγωνιστική

Άμιλλα Αγίου Ιωάννη 1 – 2 τελικό Λεωνίδας Γλυκόβρυσης  (0 – 1 ημίχ)

Γκολ: Μπούτσαλης το 0 – 1 με κεφαλιά στο 15′, Μπούτσαλης το 1 – 2 στο 85′.

Μολαϊκός 0 – 1 τελικό Α.Ο. Αγγελώνας (0 – 0 ημίχ)

Γκολ: Παπαδάκης Γιώργος το 0 – 1.

Aπέκρουσε πέναλτι o Αγιονικολαίτης

Πανγυθεατικός 1 – 3 τελικό Απόλλων Ξηροκαμπίου (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Τζανετάκος με πέναλτι το 1 – 0 στο 30′, Νικόλαρος το 1 – 1 με κεφαλιά,

Νικόλαρος το 1 – 2 στο 78′, Σπυρόπουλος Λουίζος το 1 – 3 στο 78′.

Κυριακή 11 Μαρτίου

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου 3 – 1 τελικό Ολυμπιακός Γυθείου (1 – 0 ημίχ)

Γκολ: Σικαλόπουλος το 1 – 0 στο 22′ με πλασέ μετά από πάσα του Μπίζου, 

Καζαντζης το 1 – 1 στο 70′, Σικαλόπουλος το 2 – 1 μετά από πάσα του Λ. Ρασσιά,

Σικαλόπουλος το 3 – 1.

Κόκκινες: Καζαντζή, Γεωργαντάς

Χωρίς κάτι το αξιοσημείωτο το πρώτο 20λεπτο ο αγώνας

Αναγκαστική αλλαγή ο Πιλιάφας στη θέση του Τίμι

Αναγκαστική αλλαγή ο Δρόσος αντικαθιστά τον Αναστάσακο 44′

Αναγκαστική αλλαγή ο Λιγνός αντικαθιστά τον Τσίκαρη στο 48′

Α.Ε. Πελλάνας Καστορείου: Κραβαρίτης, Παναγιωτόπουλος, Μπίσσιας, Μπίζος, Ζώης, Ρασσιάς Λ., Τίμι (37′ Πιλιάφας), Γεωργαντας, Σικαλόπουλος, Αναστασάκος, Χαλίλι. 

Ολυμπιακός Γυθείου: Γαρόζης, Καρνιάτης, Λαμπρόπουλος, Αναστασάκος, Σπυρόπουλος,  Γκατιάγκα, Λυμπερόπουλος Χρ., Τσίκαρης, Λιβάνης, Πλεμμένος, Καζαντζης. 

 

Ατρόμητος Συκέας 7 – 2 τελικό Ευρώτας Έλους  (4 – 1 ημίχ)

Γκολ: Κρισάφι το 0 – 1, Κουτρουλάκης Γ. το 1 – 1, Κουτρουλάκης Αλ. το 2 – 1,

Κουτρουλακης Γ. το 3 – 1, με αυτογκόλ το 4 – 1, Μεσίνι το 5 – 1,

Γκέρτι το 6 – 1, Γκέρτι το 7 – 1, Κρισάφι το 7 – 2.

 

20η αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏρα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΥΘΕΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΥΚΕΑΣΝΕΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥΣάββατο17/03/1815:30
ΑΜΙΛΛΑ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ – Α.Ε. ΠΕΛΛΑΝΑΣ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥΑΜΥΚΛΩΝΚυριακή18/03/1815:30
ΕΥΡΩΤΑΣ ΕΛΟΥΣ – ΜΟΛΑΪΚΟΣΕΛΟΥΣ “Β. ΜΙΧΕΛΑΚΟΣ”Κυριακή18/03/1815:30
ΚΑΣΤΡΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ – ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ Γ. Σ.ΓΕΡΑΚΙΟΥΚυριακή18/03/1815:30
Α.Ο. ΑΓΓΕΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΞΗΡΟΚΑΜΠΙΟΥΣΥΚΕΑΣ