Το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου 10 Μαρτίου

0
95
FOX

Big East Semi Final 1 
NCAA

01:00
COSMOTE SPORT 4

Τορόντο Ράπτορς – Χιούστον Ρόκετς 
NBA

02:30
FOX

Big East Semi Final 2 
NCAA

04:00
FOX SPORTS

Big East Semi Final 2 
NCAA

04:00
FOX

Pac-12 Semi Final 
NCAA

06:30
COSMOTE SPORT 6

World Tour Ντόχα, μικρός τελικός ανδρών 
Βόλεϊ

13:35
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ – Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ζανκτ Πάουλι – Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT

Paris-Nice, France 
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 6

World Tour Ντόχα, τελικός ανδρών 
Βόλεϊ

14:35
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ – Κέρκυρα 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Πανσερραϊκός – Απόλλων Λάρισας 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

ΠΑΟΚ – Χίος 
Πόλο Ανδρών

15:30
EUROSPORT

Paris-Nice, France 
Ποδηλασία

16:00
ΕΡΤ1

Κόροιβος – ΑΕΚ 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός – Λαύριο 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Τρίκαλα – ΓΣΛ Φάρος 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 2

Μπάγερν Μονάχου – Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα – Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Ανόβερο – Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Ολυμπιακός – Φοίνικας Σύρου 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Μίλγουολ – Μπρέντφορντ 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ3

Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ (Κύπελλο Ελλάδος – Ημιτελικά) 
Χάντμπολ

17:15
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος – Ατρόμητος 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 1

Σεβίλλη – Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν – Μετς 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Κύμη – Προμηθέας 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 5

Μεξικό SS13 El Brinco 1 
WRC

19:00
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός – Αστέρας Τρίπολης 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι – Κρίσταλ Πάλας 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν – Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε – Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Άστον Βίλα – Γουλβς 
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 4

Βίλεμ – Αϊντχόφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Ναντ – Τρουά 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters, Indian Wells 
Τένις

21:00
COSMOTE SPORT 4

Τρεντίνο – Βαρέζε 
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα – Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Βερόνα – Κιέβο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45